چارت هفتگی انگلستان: Call of Duty WW2 هتریک کرد، Battlefront 2 ناکام ماند

نینتندو هم با Pokemon Ultra دابل کرد!

نویسنده   دانیال نوروزی  |

البته ناکامی Star Wars: Battlefront 2 در رسیدن به جایگاه نخست است و اینکه حواشی اطرافش انقدر تنش‌زا هست که کار را برایش سخت کرده است. با گزارش چارت هفتگی انگلستان همراه باشید.

[video width="1920" height="1080" mp4="http://gameon.shatelland.com/wp-content/uploads/2017/11/UK-Chart-30.8.96.mp4" poster="http://gameon.shatelland.com/wp-content/uploads/2017/11/UK-Chart-Shakhes-COD-3rd-Week.jpg"][/video]

رتبه‌ی اول جدول برای سومین هفته‌ی متوالی در دستان Call of Duty: WW2 محصول کمپانی اکتیویژن و استودیو اسلج‌همر گیمز است که به شکل موفقی به فروش خود ادامه می‌دهد. رقیب تازه نفس این بازی، Star Wars: Battlefront 2 است که خودش کار دست خودش داد و با سیستم ناقص و آزاردهنده‌ی پرداخت‌های درون برنامه‌ای‌، جولانگاه حواشی و حملات بازیکنان شده است. الکترونیک آرتز ظاهرا به تقاضای کمپانی دیزنی، مالک برند جنگ ستارگان، فعلا سیستم پرداخت‌های درون برنامه‌ای را در Battlefront 2 از کار انداخته تا راهکار بهتر و مسالمت‌آمیزی برای این موضوع پیدا کنند.

اما چیزی که شاید بیش از همه توجه ما را جلب کرده، جولان دادن بازی‌های کنسول دستی نینتندو ۳DS است. دو بازی Pokemon Ultra Sun و Pokemon Ultra Moon که همزمان برای این کنسول دستی عرضه‌ شده‌اند، توانسته‌اند جایگاه‌های چهارم و پنجم جدول را از آن خود کنند تا این موضوع را بفهمانند که بازی‌های نینتندو حتی اگر بر روی کنسول قدیمی مانند ۳DS منتشر شوند، می‌توانند حرف‌های زیادی در مقابل کنسول‌های نسل جدید داشته باشند.

عرضه‌ی بازی‌هایی چون Sims 4، ریمستر L.A.Noire و البته نسخه‌ی سوییچ آن و بازی Lego Marvel Super Heroes 2، از دیگر اتفاقات این هفته‌ی شلوغ بوده است.

شما می‌توانید با تماشای ویدیوی این گزارش، از جزئیات چارت هفتگی انگلستان مطلع شوید.


منبع Chart-Track

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.