مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

یک سال خارق‌العاده برای نینتندو!

نویسنده   ندا سلیمیان  |

احتمالاً می‌دانید که کنسول سوییچ برای نینتندو جادویی بوده و سود این شرکت با محبوبیت آخرین محصولش، بیشتر و بیشتر می‌شود. با گیمان همراه باشید.

این در حالیست که سال گذشته نینتندو به دلیل عملکرد ضعیفش محکوم شده بود و مردم می‌خواستند تا این شرکت از تجارت سخت‌افزار بیرون آید. درست یک سال پس از این اتفاق، سوییچ تبدیل به پرفروش‌ترین کنسول بازی شد که بهترین منابع و بازی‌ها را در اختیار دارد و گیمرها مدام از توسعه دهندگان می‌خواهند تا بازی‌هایشان را بر روی سوییچ منتشر کنند؛ چرا که این پلتفرم مورد علاقه اکثریت افراد برای بازی کردن محسوب می‌شود.

همه این‌ها باعث شد تا سوییچ، سالی فوق‌العاده را برای نینتندو رقم بزند و اکنون مجله تایم هم این کنسول را به عنوان گجت سال ۲۰۱۷ برگزیده است. جالب است بدانید در سال ۲۰۱۷، گجت‌های قدرتمند و زیادی معرفی شدند: گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ از شرکت سامسونگ، آیفون ۱۰ شرکت اپل و در بین کنسول‌ها نیز ایکس‌باکس وان ایکس رقیب نینتندو سوییچ بود. اما در آخر این نینتندو سوییچ بود که توانست بالاتر از همه بایستد و عنوان گجت سال را از سوی مجله معتبری چون تایم یدک بکشد.

اما شاید دانستن رتبه برخی از محصولات بالا برایتان جالب باشد. برای مثال ایکس‌باکس وان ایکس هشتمین ، گلکسی اس ۸ پنجمین و آیفون ۱۰ دومین گجت برتر انتخاب شدند.

این لحظات شگفت‌انگیز برای نینتندو و طرفدارانش قطعاً فراموش نشدنی خواهند بود، اما باید ببینیم در ادامه این شرکت چگونه موفقیت کنونی‌اش را به پیش می‌برد.


منبع gamingbolt
برچسبها


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.