مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

دیزنی به دنبال تصحیح خطای الکترونیک آرتز و از بین بردن نگرش منفی به Battlefront II است

نویسنده   عرفان استادی  |

لوکاس‌فیلم – شرکت سازنده و مسئول دنیای Star Wars – در مورد جنجال اخیر الکترونیک آرتز بر سر بازی جدید این مجموعه سخن گفت. با گیمان همراه شوید.

یکی از نمایندگان دیزنی و لوکاس‌فیلم در مصاحبه‌ای با Washington Post در ارتباط با جنجال اخیر بوجود آمده بر سر خریدهای درون‌برنامه‌ای (Microtransactions) بازی Star Wars: Battlefront II سخن گفت و اظهار داشت که دیزنی از تصمیمات الکترونیک آرتز برای حذف فعلی این بخش حمایت می‌کند:

همیشه اولویت اول استاروارز طرفداران آن بوده‌اند؛ حال چه می‌خواهد بازی Battlefront باشد چه هر تجربه استاروارز دیگری، طرفداران همیشه در اولویت هستند. برای همین از تصمیم الکترونیک آرتز برای حذف فعلی خریدهای درون‌‌برنامه‌ای بازی حمایت می‌کنیم.

بازی Battlefront II هم از سیستم جنجالی و سوال‌برانگیز پرداخت‌های درون برنامه‌ای بهره می‌برد، به گونه‌ای که برای تجربه آن مجبور به پرداخت پول بیشتر برای باز کردن محتوای کامل بازی هستید. طرفداران و دیگر بازیکنان در موجی از انتقادات شرکت الکترونیک آرتز را تحت فشار قرار دادند و این شرکت در نهایت چندساعت قبل از عرضه بازی این سیستم را حذف کرد و فعلاً محتوا را به طور کامل و مساوی در اختیار همه قرار داده است. به نظر می‌رسد که جیمی پیتارو، مسئول رسانه تعاملی شرکت دیزنی، در این تصمیم نقش جدی داشته است.

ماه آینده فیلم Star Wars: The Last Jedi در سینماها عرضه می‌شود و شرکت دیزنی به هیچ‌وجه نمی‌تواند بازخورد یا نگرشی منفی را نسبت به بزرگ‌ترین و باارزش‌ترین فرنچایز خود تحمل کند. این بازخورد منفی به قدری بود که سهام شرکت الکترونیک آرتز کاهش چشم‌گیری داشت.

این ناشر آمریکایی هنوز در ارتباط با پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بازی به تصمیم قطعی نرسیده است و تاکید می‌کند که این حذف موقت است.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.