مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

او احتمالاً بازیگر نقش دکتر والتر لاوسون خواهد بود

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه گزارشی که اخیراً یکی از وبسایت‌های خبری منتشر کرده است، این احتمال وجود دارد تا جود لاو یکی از بازیگران فیلم Captain Marvel باشد. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

پس از اینکه جود لاو بریتانیایی پذیرفت تا نقش البس دابلدور در فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald را بازی کند، اکنون نوبت به حضور او در یکی دیگر از بلاک باسترهای سینمای هالیوورد رسیده است. این‌ طور که به نظر می‌رسد، قرار است لاو یکی از بازیگران فیلم ابرقهرمانی Captain Marvel باشد.

با توجه به گزارشی که اخیراً وبسایت روایتی منتشر کرده، جود لاو در حال حاضر مشغول مذاکره با دیزنی و مارول است تا نقش اصلی مرد فیلم Captain Marvel را بازی کند. با توجه به گزارش، لاو بازیگر نقش دکتر والتر لاسون خواهد بود که با نام کاپیتان مار-ول (Captain Mar-Vell) نیز شناخته می‌شود. او مربی و راهنمای کارول دانورس با نقش آفرینی بری لارسون است. دانورس، یک خلبان سابق نیروهای هوایی بوده که DNA او به صورت اتفاقی با یک موجود فضایی ترکیب شده است.

از دیگر بازیگران فیلم Captain Marvel می‌توان به ساموئل ال‌.جکسون و بن مندلسون اشاره کرد. جکسون بازیگر نقش نیک فیوری خواهد بود که پیش از این نیز شاهد حضور او در فیلم‌های مختلف دنیای سینمایی مارول بوده‌ایم. اما مندلسون بازیگر نقش منفی و شرور خواهد بود. کارگردانی این فیلم بر عهده آنا بودن و رایان فِلِک قرار دارد.

جنیوا رابرتسون وُرِت جدیدترین نسخه فیلمنامه Captain Marvel را نوشته است. رابرتسون پیش از این روی فیلمنامه فیلم Tomb Raider با نقش آفرینی آلیسیا ویکاندر کار می‌کرده است. نسخه‌های قدیمی فیلمنامه توسط مِگ لی‌فاو و نیکول پرلمن، فیلمنامه نویسان انیمیشن Inside Out، نوشته شده بودند.

در پایان لازم به ذکر است که اکران رسمی فیلم Captain Marvel از تاریخ هشتم مارس ۲۰۱۹ میلادی (هفدهم اسفندماه ۱۳۹۷) آغاز خواهد شد.


منبع Independent


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.