چارت هفتگی انگلستان: طوفان جمعه‌ی سیاه و چهارمین هفته صدرنشینی Call of Duty: WW2

مدعیان قدیمی هم با جمعه سیاه به ده برتر آمدند!

نویسنده   دانیال نوروزی  |

جمعه‌ی سیاه، عبارتی که این دو سه هفته خیلی به گوشمان خورده، تاثیرات فوق‌العاده‌ای روی فروش بازی‌ها گذاشته است. در ادامه با گزارش چارت این هفته انگلستان همراه باشید.

بیشترین تاثیر جمعه‌ی سیاه در صنعت بازی‌های ویدیویی بر روی کنسول‌های بازی به خصوص بازار سخت‌افزاری پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بوده است. از طرفی بر اساس آمارهای موجود، این جمعه‌ی سیاه در مقایسه با سال گذشته رشد ۳ درصدی را تجربه کرده که پیشرفت خوبی محسوب می‌شود.

هر سه بازی که در رتبه‌های بالایی جدول این هفته قرار دارند، بیشترین مقدار فروش و تاثیرگذاری را از طریق باندل‌های سخت‌افزاری به همراه کنسول‌ها تجربه کردند. بازی COD: WW2 کمپانی اکتیویژن بلیزارد برای چهارمین هفته‌ی متوالی توانسته جایگاه نخست جدول را متعلق به خود نگه دارد. بازی FIFA 18 الکترونیک آرتز هم این هفته با یک پله صعود به جایگاه دوم رسید و بازی Gran Turismo Sport به لطف تبلیغات و باندل‌های متنوع سونی، با صعود ۹ پله‌ای خود را به جایگاه اعجاب‌انگیز سوم رساند.

تنها عقب‌گرد این هفته را در بین ۱۰ برتر، بازی Star Wars Battlefront 2 تجربه کرد که دو پله سقوط، حاصل تمامی حواشی و بدنامی‌های این بازی به خاطر قضیه پرداخت‌های درون برنامه‌ای بوده است.

برای کسب اطلاعات کامل گزارش ویدیویی چارت این هفته را در بالای همین پست مشاهده کنید.

 


منبع Chart-Track

۱ دیدگاه

  • خیلی عالی ولی ای کاش که رقم یا درصد تخفیف هاش رو میگفتین

    در ضمن یک سوال داشتم :

    با چه نرم افزار اون انیمیشن های فیلم (مثلا انیمیشن های پایین صفحه) رو درست میکنید ؟ افترافکت ؟

    ممنون

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.