مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

اسکارلت یوهانسون: بری لارسون عالی است

نویسنده   سورنا رضایی  |

اسکارلت یوهانسون در جدیدترین صحبت‌های خود تایید کرد که کاپیتان مارول با نقش آفرینی بری لارسون در فیلم Avengers 4 حضور خواهد داشت. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

اسکارلت یوهانسون، بازیگر نقش بلک ویدو (بیوه سیاه) در دنیای سینمایی مارول، اخیراً مصاحبه‌ای با «ونیتی فِر» داشته است. یوهانسون در بخشی از این مصاحبه اذعان داشت که بری لارسون پیش از این که در فیلم مستقل خود به نقش‌آفرینی بپردازد، در فیلم Avengers 4 که دنباله‌ Avengers: Infinity War است، حضور خواهد داشت. یوهانسون در این باره گفت:

بری لارسون عالیست. اخیراً یک اتفاق بسیار جالب رخ داد. هالک در کنار او ایستاده بود و جو رسو به او گفت که دستش را در مقابل صورت مارک روفالو بگیرد تا بدین ترتیب او را متوقف کند. لارسون پرسید: جلوی صورتش؟ آن‌ها نیز توضیح دادند که دستش را باید جلوی سینه مارک بگیرد و در حالی که بالا را نگاه می‌کند، فریاد بزند: من عضو جدید هستم، عضو جدید هستم!

یوهانسون در ادامه مصاحبه خود گفت که دیدن نسل جدید ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول، ترکیبی از یک حس تلخ و شیرین است:

دیدن بازیگران جدید که به نقش‌آفرینی می‌پردازند و زندگی‌ تازه‌ای به آن شخصیت‌های جذاب می‌دهند، برای من بسیار سوررئال است. برای نسل بعدی بازیگران بسیار خوشحال هستم. البته این حس، یک حس تلخ و شیرین است. در پایان باید بگویم که نسبت به عملکردمان در طول این مدت احساس بسیار خوبی دارم.

اخیراً مدیر عامل شرکت والت دیزنی، باب ایگر، و رئیس استودیوهای مارول، کوین فیج، تایید کردند که دنیای سینمایی مارول پس از فیلم Avengers 4 بسیار متفاوت خواهد بود و قرار است در فیلم‌های پس از آن، دنیاهایی که از لحاظ زمانی و جغرافیایی جدید هستند به نمایش گذاشته شوند. فیج در ادامه اضافه می‌کند که Avengers 4 مواردی را به فیلم‌های ابرقهرمانی می‌آورد که تاکنون دیده نشده و قرار است پایانی بر فاز چهارم باشد.

در پایان لازم به ذکر است که اکران رسمی Avengers 4 از تاریخ سوم مه ۲۰۱۹ (سیزده اردیبهشت ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد.


منبع IGN


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.