مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

چه سرنوشتی در انتظار قهرمان جدید دنیای استاروارز است؟

نویسنده   عرفان استادی  |

قهرمانان تازه‌وارد دنیای Star Wars و سه‌گانه جدید آن، از خداحافظی حرف می‌زنند. با گیمان در ادامه خبر همراه شوید.

هر روز به عرضه فیلم Star Wars: The Last Jedi نزدیک می‌شویم و کمپین تبلیغاتی دیزنی برای این فیلم گسترده‌تر می‌شود. این بدین معناست که اگر تا چندروز دیگر تمام سایت‌ها با اخبار و گزارش‌های جدید از استاروارز پر شد، تعجب نکنید! ستاره جدید این فیلم‌ها و بازیگر نقش اصلی Rey – دیزی ریدلی – در مصاحبه جدید خود در مورد آینده این شخصیت در دنیای استاروارز صحبت کرد.

در مصاحبه با Rolling Stone وقتی از دیزی ریدلی در مورد بازگشت ری به دنیای استاروارز پرسیده شد، پاسخ داد:

فکر نمی‌کنم که بازگردم. وقتی فیلمنامه این فیلم‌ها را خواندم نمی‌دانستم که وارد چه چیزی می‌شوم و فقط می‌دانستم که قرار است افراد بزرگی روی آن‌ها کار کنند. و حال حس می‌کنم که بخاطر حضور داشتن در این فیلم‌ها بسیار خوش‌شانس‌تر از آن هستم که در ابتدا تصورش را می‌کردم.

دیزی ریدلی در ادامه مصاحبه گفت که قسمت نهم زمان مناسبی برای پایان دادن به داستان شخصیت Rey است و این سه‌گانه را به پایان درستی می‌رساند. با توجه به لحن ریدلی، او حداقل برای مدتی طولانی قصد ندارد به دنیای استاروارز بازگردد. مارک همیل، کری فیشر و هریسون فورد به عنوان قهرمانان افسانه‌ای استاروارز بعد از ۳۰ سال به این فرنچایز بازگشتند و وقتی از ریدلی پرسیده شد که آیا او هم به چنین پدیده‌ای فکر می‌کند، در پاسخ گفت:

چه کسی می‌داند؟ اگر از من بپرسید فکر می‌کنم دنیا تا ۳۰ سال دیگر دوام نداشته باشد. پس اگر ۳۰ سال دیگر رسید و انسان‌ها در پناهگاه‌های زیرزمینی محبوس نبودند، چرا که نه!

جدا از اینکه دیزی ریدلی قصد ندارد بعد از فیلم نهم به استاروارز بازگردد و اینکه در مصاحبه جدید خود پایان دنیا را پیش‌بینی کرد، نمی‌دانیم که چه سرنوشتی در انتظار شخصیت Rey است! ماه گذشته دومین تریلر فیلم The Last Jedi در فضای مجازی پخش شد و در گیمان تحلیل و موشکافی دقیق آن را مطالعه کردید.

فیلم Star Wars: The Last Jedi به کارگردانی رایان جانسون و به عنوان هشتمین قسمت از سری جنگ‌ ستارگان و دومین قسمت از سه‌گانه جدید در تاریخ ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) سال جاری در سینماهای سراسر جهان عرضه می‌شود.


منبع GamesRadar


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.