مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

پس از نصب به‌روزرسانی، تصاویر با وضوح 4K رندر می‌شوند

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت فرانسوی یوبی‌سافت اخیراً اعلام کرد که به‌روزرسانی ایکس‌باکس وان ایکس For Honor در تاریخ پنجم دسامبر، امروز، منتشر می‌شود. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

از ماه گذشته تا کنون که کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به طور رسمی منتشر شده، بسیاری از ناشران به‌روزرسانی‌هایی را برای عناوین خود منتشر کرده‌اند تا عملکرد و اجرای آن‌ها روی جدیدترین کنسول مایکروسافت بهبود یابد. با توجه به بیانیه‌ای که شرکت یوبی‌سافت اخیراً منتشر کرده، بازی هک اند اسلش For Honor جدیدترین بازی خواهد بود که به‌روزرسانی مختص ایکس‌باکس وان ایکس را دریافت می‌کند.

همانند دیگر عناوینی که به‌روزرسانی مختص ایکس‌باکس وان ایکس را دریافت کرده‌اند، به‌روزرسانی For Honor نیز تنها تغییرات بصری را در بازی اعمال خواهد کرد و نباید منتظر بهبود گیم‌پلی و ایجاد تعادل در بخش‌های مختلف بود. از مهم‌ترین تغییراتی که به‌روزرسانی جدید قرار است در بازی For Honor اعمال کند، می‌توان به قابلیت پشتیبانی از وضوح تصویر داینامیک و پویا اشاره کرد که نهایت خروجی آن وضوح تصویر ۴K خواهد بود. البته با توجه به بیانیه یوبی‌سافت، برای اجرای بازی روی نهایت خروجی، به یک تلویزیون با پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K نیاز است.

به‌روزرسانی جدید For Honor علاوه بر افزایش وضوح تصویر، باعث بهبود کیفیت سایه‌ها و رندر با جزئیات‌تر اشیا محیط اطراف نیز می‌شود. همچنین این به‌روزرسانی بازتاب پویا را به سطح آب اضافه می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست کامل تغییرات با توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید:

رندرینگ ۴K

تصاویر نسخه ایکس‌باکس وان ایکس با وضوح تصویر ۴K رندر شده‌اند که این مسئله باعث می‌شود تا تصاویر شفاف‌تری روی نمایشگر به تصویر درآید. ما در این نسخه از بازی از قابلیت وضوح تصویر پویا استفاده کرده‌ایم که نهایت خروجی آن روی تلویزیون‌های پشتیبانی کننده، تا ۴K خواهد بود. با این شرایط، تغییرات بصری پس از نصب این به‌روزرسانی حتی روی تلویزیون‌های با وضوح تصویر پایین‌تر نیز قابل درک است.

افزایش کیکیفت سایه‌ها

سایه‌ها در نسخه ایکس‌باکس وان بازی کیفیت بالاتری دارند.

جزئیات افزایش یافته اشیا و جزئیات محیط اطراف

پس از نصب این به‌روزرسانی، اشیایی که در فاصله بیشتری قرار دارند، با وضوح بیشتری رندر خواهند شد.

بازتاب بهتر تصاویر در سطح آب

سطح آب از این پس بازتاب‌هایی پویا را به نمایش می‌گذارد.

در پایان لازم به ذکر است که بازی For Honor در ماه فوریه برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.