بتسدا در مراسم Game Awards 2017 وعده داد تا بازی‌های تک‌نفره را نجات دهد!

بتسدا در برابر موج بازی‌های چندنفره و سودآور ناشرهای بزرگ ایستادگی می‌کند!

نویسنده   عرفان استادی  |

امشب در طی مراسم Game Awards 2017 بتسدا ویدیویی عجیب به نمایش گذاشت که به دفاع از بازی‌های تک‌نفره و داستان‌محور اختصاص داشت.

برعکس بسیاری از ناشران، بازی‌های شرکت بتسدا همیشه تمرکز خاصی برروی بخش تک‌نفره داشته‌اند و این سیاست مخاطب‌پسند تا چندسال قبل برای آن‌ها بسیار سودآور بود؛ بازی Fallout 4 به سرعت تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان بتسدا شد، اما بازی Wolfenstein II: The New Colossus عملکرد اقتصادی چندان قابل‌توجهی نداشت.

در این ویدیو بازیگر مشهور نقش واندرومن یعنی لیندا کارتر حضور دارد و از گیمرها می‌خواهد که به بتسدا در نجات دادن بازی‌های تک‌نفره و داستان محور کمک کنند.

علاوه بر این، متوجه شدیم که بعضی از بازی‌های بتسدا چون Fallout 4 و Doom به همراه Wolfenstein II این هفته هم در بازار دیجیتالی و هم فیزیکی با تخفیف ۵۰ درصدی روبه‌رو می‌شوند. همچنین بتسدا قرار است ۱۰۰ هزار دلار به بنیاد Entertainment Software Association اهدا کند. هدف این سازمان کمک به بازیسازان مونث و دیگر گروه‌ها برای دریافت مدرک در زمینه تولید بازی‌های ویدیویی است.

بتسدا امروز اعلام کرد که قصد ندارد مانند ناشران بزرگی چون EA و Activision ساخت بازی‌های تک‌نفره را متوقف کند و مانند همیشه تولید عناوین داستان‌محور تمرکز این شرکت خواهد بود.

برای اخبار بیشتر و تماشای تریلرهای به نمایش گذاشته شده در مراسم Game Awards 2017 با گیمان همراه باشید.


منبع Gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.