مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

در سال ۲۰۱۸ منتظر اخبار بیشتری از Shadow of the Tomb Raider باشید

نویسنده   عرفان استادی  |

شرکت اسکوئر انیکس به طور رسمی بازی سوم از سری جدید Tomb Raider را تایید کرد. با گیمان در ادامه خبر همراه شوید.

اسکوئر انیکس در بیانیه‌ای وجود سومین بازی Tomb Raider را تایید کرد اما هنوز اطلاعی در مورد تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد بازی نداریم. وجود این بازی سوم – با نام احتمالی Shadow of the Tomb Raider – مدت‌ها در حد یک شایعه در رسانه بازی‌ها پیچیده بود و حتی بعضی از تصاویر هنری آن در فضای مجازی پخش شد.

ناشر این بازی‌ها در بیانیه خود نوشت:

خدمت به طرفداران در رأس کار ما قرار دارد و در همین راستا می‌خواهیم بدانید که چیزی تا معرفی رسمی بازی و اعلام تاریخ انتشار آن نمانده است. کار ما با رویداد [مطبوعاتی] مهمی در ۲۰۱۸ آغاز می‌شود و نمی‌توانیم برای همراه کردن شما با ماجراجویی سرنوشت‌ساز لارا کرافت صبر کنیم.

با توجه به این بیانیه، می‌توان مطمئن شد که Shadow of the Tomb Raider در مراسم فردا حضور نخواهد داشت اما با توجه به وعده سازندگان بازی جدید بزودی معرفی می‌شود. هنوز مشخص نیست که کدام یک از سازندگان اسکوئر انیکس برروی این پروژه کار می‌کند؛ در سال ۲۰۱۶ استودیو Crystal Dynamics آقای این میلام را برای کارگردانی مجموعه Tomb Raider استخدام کرد اما چندهفته قبل بود که فهمیدیم او از این سمت استعفا داده و استودیو را ترک کرده است. می‌دانیم که Crystal Dynamics برروی بازی جدیدی کار می‌کند و مسئولیت ساخت عنوانی اقتباسی از Avengers مارول را بر عهده دارد.

کوتاکو قبل‌تر در شایعه‌ای اعلام کرد که استودیو سازنده Thief و Deus Ex: Mankind Divided یعنی Eidos Montreal برروی بازی جدید Tomb Raider کار می‌کند که این می‌تواند برای طرفداران سری جدید نگران‌کننده باشد. در هر حال، باید برای اعلام رسمی اسکوئر انیکس صبر کنیم!


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.