مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازی Days Gone با بازی The Last of Us تفاوت‌های زیادی خواهد داشت

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

سونی امروز در نمایشگاه PSX تاریخ انتشار بازی Days Gone را سال ۲۰۱۸ اعلام کرد. علاوه بر این، اطلاعات بیشتری از این بازی هم منتشر شده است.

یوشیدا، مدیر بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی امروز در نمایشگاه PSX اعلام کرد که بازی جدید استودیوی بند، Days Gone در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. این اولین باری است که سونی تاریخی را برای این بازی در نظر گرفته است.

به گفته‌ی یوشیدا، از اول تا آخر این بازی در استودیوی بند قابل تست بوده، اما در نمایشگاه PSX برای بازدید عموم آماده نشده است. تولید این بازی به مرحله‌ای رسیده که طراحان بازی در حال اضافه کردن جزئیات به آن هستند و در استودیو برای برطرف کردن مشکلات بازی، آن را تست می‌کنند. به گفته‌ی یوشیدا، با بازی بسیار بزرگی روبه‌رو خواهیم بود و تمرکز بسیار زیادی بر روی داستان قرار گرفته است.

جالب است بدانید که اعضای استودیوی بند و ناتی‌داگ برای این که بازی Days Gone با بازی The Last of Us Part II تفاوت زیادی داشته باشد، با یکدیگر صحبت کرده‌اند. همان‌طور که مطلع هستید این دو بازی سبک و سیاق تقریبا یکسانی دارند و به نظر می‌رسد اعضای دو استودیو با یکدیگر برای ایجاد تفاوت‌هایی بارز همکاری می‌کنند.


منبع dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.