مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تولید بازی Detroit تقریبا به اتمام رسیده است

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

سونی امروز در رویداد PSX نمایش جدیدی را از بازی Detroit: Become Human اجرا کرد که می‌توان به مکانیزم و نحوه‌ی ارتباط با دنیای پیرامون بازی پی برد.

سال آینده، سال بسیار بزرگی برای مخاطبان پلی‌استیشن خواهد بود چراکه بازی‌های انحصاری بسیار زیادی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت. یکی از این بازی‌ها، Detroit: Become Human نام دارد که امروز در رویداد PSX گیم‌پلی جدیدی از آن رونمایی شد.

در این نمایش، می‌توان شاهد نحوه‌ی انتخاب دیالوگ‌ها و تصمیم‌های مهم در بازی بود و از طرفی، نحوه‌ی برقراری ارتباط با دنیای پیرامون بازی به خوبی دیده می‌شود. استودیوی کوانتک دریم همچنین اعلام کرد که مراحل تولید بازی تقریبا به اتمام رسیده است. این استودیو اعلام کرد که بیش از دو هزار صفحه سناریو برای این بازی نوشته شده است. در نهایت بازی Detroit: Become Human را می‌توان جاه‌ طلبانه‌ترین بازی این استودیو نامید چرا که کاربران برای دیدن تمامی اتفاقات بازی باید چندین بار آن را به اتمام برسانند.

بازی مورد اشاره قرار است در سال ۲۰۱۸ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. از آن‌جایی که امروز اعلام شد تولید این بازی تقریبا به اتمام رسیده، می‌توان انتظار داشت که این بازی در اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه شود و به زودی تاریخ دقیق آن مشخص خواهد شد.


منبع gamingbolt


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.