مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

مبارزه با شمشیر در Ghost of Tsushima هم‌اکنون قابل بازی است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

شوهی یوشیدا، مدیرعامل استودیوهای جهانی بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، در مراسم آغازین PSX 2017 حاضر شد و اطلاعات بیشتری درباره بازی Ghost of Tsushima ارایه داد. در ادامه با گیمان همراه باشید.

آن‌طور که شنیده می‌شود، یوشیدا عنوان  Ghost of Tsushima را نخستین بار در مراحل اولیه تولید آن دیده بوده و در طی دو سالی که توسعه این بازی زمان برده، آن را بارها بازی کرده است. به گفته او، Ghost of Tsushima بسیار وسیع‌تر از inFamous: Second Son است، زیباست و بزرگ‌ترین عنوانی است که ساکر پانچ تاکنون ساخته است. هم‌چنین بخش مبارزه با شمشیر در آن فعال شده و قابل بازی است و بسیار روان است و خوب به نظر می‌رسد.

بد نیست بدانید که سفر تیم سازنده Ghost of Tsushima به تسوشیما برای بررسی آنجا از نظر مکانی، تاریخی و فرهنگی، به عنوان خبری در روزنامه‌های محلی منتشر شده بود و چیزی نمانده بود تا این بازی قبل از اعلام رسمی، لو برود. خوشبختانه چون این موضوع زیاد در روزنامه‌ها بازتاب نداشت، هیچ اتفاق خارج از برنامه‌ای هم رخ نداد.

جالب اینجاست که شوهی یوشیدا هنوز عناوین The Last of Us Part II و Death Stranding را بازی نکرده؛ اما از طرفی تجربه بازی عنوان Marvel’s Spider-Man را دارد و در حال حاضر بیشتر سرگرم بازی Days Gone است که به گفته خودش عنوانی بسیار بزرگ خواهد بود. متاسفانه او جزییات بیشتری در این رابطه ارائه نداد.

احتمالاً فردا که روز دوم نمایشگاه PlayStation Experience است، جزییات بیشتری از Ghost of Tsushima خواهیم شنید.


منبع dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.