مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

افزایش سه برابری میزان گیم‌پلی بازی نسبت به نسخه‌های پیشین

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

استودیوی سانتا مونیکا اعلام کرد که نسخه‌ی جدید بازی God of War بیش از  ساعت گیم‌پلی خواهد داشت. با گیمان همراه باشید.

به نظر می‌رسد نسخه‌ی جدید بازی God of War با نسخه‌های قبلی خود تفاوت‌های زیادی داشته باشد. برخلاف نسخه‌های قبلی که پیرامون خدایان یونان شکل می‌گرفت، در این نسخه شاهد خدایان ناردیک خواهیم بود. علاوه بر این، پسر کریتوس هم نقش مهمی را در بازی ایفا خواهد کرد اما این موارد، تنها تغییرات بازی نسبت به نسخه‌های پیشین نیستند. استودیوی سانتا مونیکا اعلام کرد که نسخه‌ی جدید بازی God of War تقریبا ۲۵ تا ۳۵ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت.

کری بارلاگ در نمایشگاه PSX امروز رسما اعلام کرد که برای اتمام بازی God of War به طور کامل به بیش از ۲۵ ساعت زمان نیاز خواهید داشت. اگر بخواهیم این مقدار را با نسخه‌های پیشین مقایسه کنیم، به آمار گیم پلی ۱۰ ساعتی نسخه‌های قبل می‌‌رسیم که به نظر می‌رسد شاهد بازی بسیار بزرگ‌تری خواهیم بود.

با توجه به تغییر سبک نسخه‌ی جدید بازی God of War انتظار می‌رفت تا این میزان گیم‌پلی در بازی دیده شود. محیط بازی بزرگ‌تر شده، فضای بیشتری برای ماجراجویی کریتوس و فرزندش فراهم آمده و کاربران می‌توانند با لذت بیشتری در دنیای بازی قدم بردارند. این بازی قرار است اوایل سال ۲۰۱۸ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.