مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

رابطه‌ای میان دو نمایش اخیر Death Stranding وجود دارد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

مارک کرنی امروز در مراسم PSX  اعلام کرد که نمایش جدید بازی Death Stranding زمانی قابل درک خواهد بود که کاربران ۵ ساعت از بازی را انجام داده باشند.

امروز مراسم PSX سونی مهمان ویژه‌ای داشت؛ هیدئو کوجیما مهمان ویژه‌ی سونی در این مراسم بود و از نحوه‌ی بستن قرارداد با سونی، ترک کونامی و همچنین بازی Death Stranding سخن گفت. قبل از این که هیدئو کوجیما وارد این رویداد شود، مارک سرنی، بنیان‌گذار استودیوی سرنی‌گیمز بار دیگر آخرین تریلر این بازی را که در رویداد The Game Awards به نمایش درآمده بود اجرا کرد. او که بازی را به طور کامل انجام داده است، در پایان اعلام کرد که تنها زمانی این نمایش برای کاربران قابل درک خواهد بود که بیش از ۴ یا ۵ ساعت از بازی را انجام داده باشند.

با توجه به صحبت‌های کرنی می‌توان نتیجه گرفت که در استودیوی کوجیما پروداکشنز نسخه‌ی قابل بازی Death Stranding موجود است و بازی به مرحله‌ی جدیدی از تولید خود رسیده است. در ادامه هیدئو کوجیما اعلام کرد که تریلر به نمایش درآمده کاملا زنده و بر روی پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا شده است. او همچنین اعلام کرد که شخصیت نورمن ریداس در قسمتی که وارد آب می‌شود قابل بازی خواهد بود.

او در ادامه از ترک کونامی و این که به دنبال قراردادی جدید می‌گشت صحبت کرد. کوجیما به دنبال آزادی عمل و همکاری با کسی بوده که بتواند او را کاملا درک کند و اندرو هاوس، مدیر بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی به ذهن او رسیده است.

بعد از ترک کونامی، من پیشنهاد‌های زیادی را داشتم. به جای این که در مورد بودجه و مسائل مالی با اندرو هاوس صحبت کنم، چند دقیقه‌ای در مورد خود بازی با او صحبت کردم و او خیلی سریع پیشنهاد من را قبول کرد.

شاید بهتر باشد حدس و گمان‌های خود را در مورد آخرین تریلر به نمایش درآمده‌ی Death Stranding کنار بگذاریم و منتظر عرضه‌ی بازی و رسیدن به این قسمت از بازی باشیم. اما کوجیما در توییتر اعلام کرد که میان دو تریلر اخیر منتشر شده رابطه‌ای پنهان نهفته تا بار دیگر حدس و گمان‌های مربوط به این بازی، بیش از پیش در میان کاربران شکل بگیرد.


منبع gamepur


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.