مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تاکید دوباره شاون لیدن بر بازی‌های داستان‌محور

نویسنده   ندا سلیمیان  |

شاون لیدن، مدیرعامل بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی امروز در افتتاحیه نمایشگاه PlayStation Experience از این‌که این شرکت به تعهد در ساخت بازی‌های تک‌نفره وفادار بوده، تقدیر کرد. با گیمان همراه باشید.

لیدن اشاره داشت که در استودیوهای بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در سراسر جهان، تعهد و عشق زیادی به بازی‌های داستان‌محور و آنچه مردم به عنوان بازی‌های تک‌نفره می‌شناسند وجود دارد. سونی بیشترین تلاش و سرمایه‌گذاری را در این زمینه داشته که به گفته لیدن، این کاریست که آن‌ها به خوبی انجام می‌دهند.

از سوی دیگر، استودیوهای سرگرمی‌های تعاملی سونی، بازی‌هایی چون Horizon Zero Dawn، God of War، Detroit: Become Human، Uncharted و The Last of Us را خلق کرده‌اند و ادامه مسیر هم به سمت ساخت عناوینی مانند این‌ها خواهد بود.

در بخش‌های اولیه مراسم امروز، هرمان هالست، مدیرعامل گوریلا گیمز اعلام کرد که Horizon Zero Dawn پرفروش‌ترین بازی این استودیو تا این لحظه بوده است و اولین عنوانی است که از مدت‌ها پیش فقط به صورت تک‌نفره توسط آن‌ها تولید شده است. به عقیده او، بازی‌های تک‌نفره می‌توانند تجربه‌ای جادویی و بدون وقفه خلق کنند. همیشه بازار این نوع بازی‌ها داغ است و این مسئله اهمیت زیادی دارد.


منبع dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.