مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازی واقعیت مجازی Firewall: First Contact برای پلی‌استیشن 4 منتشر شد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

سونی اعلام کرد که به زودی نسخه‌ی کوتاهی از دنیای بازی The Last Guardian را برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن به صورت کاملا رایگان عرضه می‌کند.

سونی در نمایشگاه PSX اعلام کرد که علاقه‌مندان بازی The Last Guardian می‌توانند بر روی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن به مدت کوتاه ۲۰ تا ۳۰ دقیقه این بازی را انجام دهند. قرار است بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدیدی طی روزهای آینده بر روی پلی‌استیشن استور قرار بگیرد و این بسته کاملا رایگان بوده و برای بازی کردن آن، نیازی به نسخه‌ی اصلی بازی هم نیست.

سونی همچنین طی برگزاری این مراسم خبر از انتشار بازی نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Wipeout: Omega Collection داد. این نسخه طی به‌روز رسانی کاملا رایگان در اوایل سال ۲۰۱۸ برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

در نهایت سونی از بازی کاملا جدیدی برای هدست واقعیت مجازی تحت عنوان  Firewall: First Contact رونمایی کرد. در تریلر کوتاهی که از این بازی به نمایش درآمد به نظر می‌رسد با بازی شوتر تاکتیکال ۸ نفره‌ روبه‌رو خواهیم بود که بازیکنان در دو تیم ۴ نفره به رقابت خواهند پرداخت. وظیفه‌ی ساخت این بازی را استودیوی فرست کانتکت برعهده دارد.


منبع ign


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.