مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تغییر نام کاربری کاربران PSN ممکن است به علت مشکلات فنی سونی باشد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

سونی در نمایشگاه PSX اشاراتی به احتمال تغییر آی‌دی کاربران PSN  داشت و به نظر می‌رسد این امکان تا سال آینده فراهم می‌شود.

شان لیدن، مدیر بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در کشور آمریکا امروز در نمایشگاه PSX به امکان تغییر نام کاربری PSN تا سال آینده اشاره داشت، اما به طور واضح از این قابلیت صحبت نکرد. او اعلام کرد که چنین امکانی از لحاظ فنی پیچیده‌تر از چیزی است که کاربران فکر می‌کنند. او در ادامه اعلام کرد که امیدوار است سونی این قابلیت را برای کاربران تا سال آینده فراهم آورد تا در نمایشگاه سال آینده، مجبور نشود بار دیگر به این سوالات پاسخ دهد.

تغییر نام کاربری همیشه بر روی کنسول ایکس‌باکس فعال بوده است. تغییر نام کاربری بر روی این کنسول برای بار اول کاملا رایگان است، اما برای دفعات بعد به پرداخت هزینه‌ منجر می‌شود. اگر سونی قرار باشد تا سال آینده این قابلیت را فعال کند، باید منتظر ماند و دید آن را به چه شیوه‌ای پیش خواهد برد.

در سال ۲۰۱۴، سونی اعلام کرد که مشکل اصلی آن‌ها با تغییر نام کاربری مسائل فنی نیست بلکه مشکل آن‌ها با سو استفاده برخی از کاربران از این قابلیت است. در سال ۲۰۱۵ سونی بار دیگر اعلام کرد که تیم فنی در حال بررسی این موضوع است، اما مشخص نشد نتیجه‌ی بررسی تیم فنی چه سرانجامی داشت. حال باز هم باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا مشخص شود آیا در نمایشگاه PSX سال آینده باز هم شاهد چنین مباحثی خواهیم بود یا این که در نهایت کاربران می‌توانند نام کاربری خود را در PSN تغییر دهند.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.