مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

ریسکِ توسعه‌ی Ghost of Tsushima ارزشش را داشته است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

همانطور که پیش‌بینی می‌شد، ساکر پانچ امروز در پنل اختصاصی Ghost of Tsushima در نمایشگاه PSX 2017، اطلاعات بیشتری از این بازی را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

در این پنل، نیت فاکس، جیسون کانل، بیلی هارپر و روهی کاتامی که به ترتیب کارگردان خلاق، کارگردان هنری، کارگردان انیمیشن و دستیار تهیه‌کننده بازی رو‌ به انتشار ساکر پانچ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ هستند، حضور داشتند و در خصوص داستان و نحوه ساخت تریلر این گیم‌پلی صحبت کردند.

به عقیده هارپر، چالش‌برانگیزترین قسمت ساخت تریلر Ghost of Tsushima، پیدا کردن صدای مناسب برای هر شخصیت بود. نکته جالب در حرف‌های هارپر این بود که یکی از شخصیت‌های مهم و بزرگ این بازی، جهان است. کاتامی هم در این باره اشاره داشت که آن‌ها در ژاپن تیمی برای کمک به همگام‌سازی تریلر Ghost of Tsushima با فرهنگ و آداب و رسوم این کشور داشتند و در نتیجه تلاش‌های زیادی برای ساخت تریلر این بازی صورت گرفته است.

همانگونه که پیش‌تر هم اعلام شده بود؛ Ghost of Tsushima یک بازی جهان‌باز در سبک اکشن است که حس و حال دوران فئودال ژاپن را به تصویر می‌کشد؛ زمانی‌که امپراطوری مغول به جزیره تسوشیما حمله می‌کند و گیمرها باید به عنوان یکی از آخرین بازماندگان سامورائی در مقابل حملات سخت، به مبارزه بپردازند.

وقتی از تیم ساکر پانچ سوال شد که چرا آن‌ها فضای دوران فئودال ژاپن را به یک محیط جدید در فرنچایز Infamous ترجیح دادند، فاکس توضیح داد:

 وقتی شما برای مدت طولانی یک نوع کار را انجام می‌دهید، می‌خواهید چیزی متفاوت از آن را امتحان کنید. از لحاظ خلاقیت هم امتحان کردن یک کار جدید بسیار رضایت‌بخش است.

هارپر هم در تصدیق حرف‌های او گفت:

این کار واقعاً یک ریسک بود که ارزش پذیرفتنش را داشت، چون ما توانستیم به یکی از سبک‌های مورد علاقه‌مان عشق بورزیم و آن را ارایه دهیم.

کانل نیز در خصوص داستان این بازی عنوان داشت:

ما تصمیم داشتیم بازی بسازیم که از یک دوران تاریخی الهام گرفته ‌است تا یک نقطه پرتابی باشد که داستان خودمان را هم بگوییم.

در پایان پنل، فاکس از جمعیت حاضر پرسید که آیا علاقه به انجام بازی با دیالوگ‌های ژاپنی دارند که تشویق آن‌ها پاسخ مثبت را به فاکس رساند و او از همگی تشکر کرد.


منبع ign


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.