مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

دیزنی بالاخره در تصاحب شرکت فاکس به موفقیت رسید

نویسنده   عرفان استادی  |

با قرارداد پیوستن شرکت فاکس به مجموعه دیزنی، راه لوگان برای ورود به دنیای سینمایی مارول باز می‌شود. با گیمان در ادامه خبر همراه شوید.

با توجه به گزارش چندین رسانه خبری، شرکت دیزنی و فاکس بالاخره به توافق رسیده‌اند و اکنون سران این شرکت‌ها، منتظر پیش‌نویس شدن قرارداد جدید و امضای آن هستند. بلافاصله با انتشار این گزارش، نام هیو جکمن (بازیگر نقش ولورین در فیلم‌های X-Men) در فضای مجازی پخش شد و عده‌ای حضور او را در فیلم چهارم انتقام‌جویان متصور شدند. البته باید در نظر داشت که ورود ولورین به دنیای سینمایی تنها بخش ناچیزی از تاثیرات این قرارداد بر شرکت دیزنی و فرنچایز سینمایی مارول است.

هیو جکمن سال گذشته اعلام کرد که با فیلم ستایش‌شده Logan خود را از این نقش بازنشسته می‌کند؛ اما حال که این قرارداد بسته شده، احتمال بازگشت او به نقش ولورین باز هم قابل‌مذاکره است. جکمن در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود که فقط در صورت حضور ولورین در مجموعه Avengers به این نقش بازخواهد گشت، چرا که فرصت نقش‌آفرینی در انتقام‌جویان را «به سادگی نمی‌توان زیرپا گذاشت.»

البته باید در نظر داشته باشید که این تنها یک احتمال است. مراحل تولید فیلم سوم انتقام‌جویان با نام Avengers: Infinity War به پایان رسیده و هفته گذشته اولین تریلر آن منتشر شده است. فرایند فیلم‌برداری و تولید فیلم چهارم همچنان ادامه دارد، پس می‌توان امید داشت که مارول، هیو جکمن را بار دیگر برای ولورین بازگرداند.

حتی یک اشاره‌ی ساده به ولورین در گوشه‌ای از فیلم چهارم می‌تواند نشانی خوب برای دنیای سینمایی مارول و دنیای مردان ایکس باشد. حتی ممکن است در آینده این دو دنیای سینمایی در کنار هم قرار بگیرند و شخصیت‌های درون آن در فیلم‌های مختلف نقش‌آفرینی کنند. مدیر استودیوهای مارول یعنی کوین فایجی قبل‌تر گفته بود که ایده‌های خارق‌العاده‌ای برای مردان ایکس دارد و انعقاد این قرارداد، پتانسیل زیادی را برای دنیای ابرقهرمانان مارول در اختیار دیزنی قرار می‌دهد.


منبع MOVIEWEB


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.