فصل دوم سریال Jessica Jones از ۱۷ اسفند ماه پخش خواهد شد

فصل دوم به گذشته‌ی جسیکا جونز می‎پردازد!

نویسنده   محمد جهانی  |

شبکه‎ی نت‌فلیکس با انتشار یک تیزر رسمی، تأیید کرده است که فصل دوم Jessica Jones در اواخر زمستان سال آینده پخش خواهد شد.

فصل اول سریال جسیکا جونز (Jessica Jones) در ماه نوامبر ۲۰۱۵ توسط شبکه نت‌فلیکس پخش شد. در اوایل سال ۲۰۱۶ نیز، سازندگان وعده دادند که فصل دوم را نیز آماده پخش خواهند کرد؛ به‎نظر می‎رسد انتظار برای فصل دوم این سریال ابرقهرمانی به پایان رسیده، زیرا تیم سازنده درنظر دارد تا آن‎را در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ پخش کند.

Netflix با انتشار تریلر فصل دوم سریال Jessica Jones، تأیید کرده که این فصل از تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۸ (۱۷ اسفند ۹۶) به روی آنتن این شبکه خواهد رفت. تیزر منتشر شده به این موضوع تأکید دارد که در فصل دوم جسیکا جونز با بازی «کریستن ریتر» به گذشته‌ی مرموز این شخصیت پرداخته خواهد شد و  با این ابرقهرمان، بیشتر آشنا می‌شویم.

باید اشاره کرد که براساس شنیده‎ها، فصل دوم سریال Jessica Jones تنها ۱۳ قسمت خواهد داشت. ملیسا روزنبرگ، فیلم‌نامه نویس سریال «جسیکا جونز» در رابطه با فصل جدید گفته بود که پرداختن به فصل دوم، دشوارتر از گذشته است. به گفته‌ی وی، این شخصیت «همان جسیکا جونز» است که در فصل اول حضور داشت و این موضوع قرار نیست تغییر کند؛ وی «همچنان ممکن است به طور ناخواسته، اشتباهاتی را مرتکب شود یا حتی مردم را به صورت تصادفی روی ریل قطار بیاندازد». براساس اطلاعاتی که ملیسا روزنبرگ در اختیار Deadline گذاشته است، برای شخصیت «جسیکا جونز» در پایان فصل اول اتفاقاتی رخ داده و تیم سازنده مایل است تا به کاوش آن در فصل جدید بپردازد. فصل اول در مجموع توانست منتقدان را راضی نگه‌دارد و به‌نظر می‌رسد تیم سازنده مایل است تا این روند در فصل‌ دوم نیز ادامه پیدا کند؛ برخلاف برخی از سریال‌های ابرقهرمانی که فصل به فصل، ضعیف‌تر شده و علاقه‌مندان را ناامید می‌کنند!


منبع engadget

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.