مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازی بر روی پلی‌استیشن 4 پرو با رزولوشن 4K اجرا خواهد شد

نویسنده   علیرضا نیک‌اندیش  |

در جریان Playstation Experience 2017، ریمستر بازی MediEvil برای پلی‌استیشن ۴ معرفی شد. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمان همراه باشید.

در جریان Playstation Experience 2017، مشخص شد که یکی از بازی‌های خاطره انگیز پلی‌استیشن ۱ به نام MediEvil برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در راه است. بدین ترتیب، طرفداران می‌توانند بار دیگر کنترل شخصیت سر دنیل (Sir Daniel) را بدست گرفته و به تجربه بازی هک اند اسلش MediEvil بپردازند. آخرین نسخه عرضه شده از این سری، MediEvil: Resurrection نام داشت که در سال ۲۰۰۵ عرضه شد.

لازم به ذکر است که دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو می‌توانند این بازی را نیز همانند ریمستر سه‌گانه Crash Bandicoot، به صورت ۴K تجربه کنند. آخرین باری که طرفداران شخصیت سر دنیل را در یک بازی دیدند، به سال ۲۰۱۲ باز می‌گردد که وی به عنوان شخصیت مهمان در بازی Playstation All-Stars Battle Royale حضور پیدا کرده بود.

این بازی برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ به دست استودیو گوریلا کمبریج که در آن زمان با نام SCE Cambridge شناخته می‌شد توسعه پیدا کرد و توسط سونی برای پلی‌استیشن ۱ عرضه شد. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده است و باید در آینده، منتظر اطلاعات بیشتر و نمایش‌های دیگری از قبیل تریلر گیم‌پلی از نسخه ریمستر شده بازی بر روی پلی‌استیشن ۴ باشیم.


منبع Only SP
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.