مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

همچنان در داستان بازی نشانه‌هایی از امید دیده می‌شود

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

امروز در نمایشگاه PSX سونی، نوبت به بازی The Last of Us رسید تا نیل دراکمن، به همراه دیگر صداپیشه‌های بازی در مورد داستان بازی صحبت کنند.

در نمایشگاه PSX امروز، چهره‌های بسیار آشنایی در استیج بازی The Last of Us حضور داشتند. نیل دراکمن، کارگردان و نویسنده‌ی بازی به همراه نویسنده‌ی کمکی، هلی گراس بر روی استیج این بازی حضور یافتند. در کنار این دو، اشلی جانسن و تروی بیکر به عنوان صداپیشه‌های اصلی بازی در مورد نسخه‌ی دوم The Last of Us صحبت کردند.

نیل دراکمن در مورد داستان بازی و این که آیا احتمال مردن جوئل یا الی وجود دارد اعلام کرد که هیچ‌کس در دنیای این بازی در امان نیست؛ حتی جوئل یا الی. او همچنین اعلام کرد که آن‌ها تصمیم دارند همانند بازی Uncharted 4 لحظات هیجان‌انگیز بیشتری را در بازی فراهم آوردند، اما این بازی برخلاف داستان نیتن دریک، لحظات شاد و دل‌انگیز بسیار کمتری خواهد داشت.

گراس که حالا به عنوان نویسنده‌ی کمکی با نیل دراکمن کار می‌کند هم به نظر می‌رسد تاثیر بسیار مثبتی بر روی تیم سازنده داشته است. او که پیش از این بر روی سریال Westworld شبکه‌ی HBO کار می‌کرده، همکاری با نیل دراکمن در تولید بازی The Last of Us را تجربه‌ای باورنکردنی توصیف کرده است. دراکمن اعلام کرده که در هنگام نوشتن داستان بازی در بخش‌های ابتدایی و انتهایی هیچ مشکلی نداشته، اما در اواسط داستان به مشکل بزرگی برخورده که گراس با ایده‌های ناب خود توانسته این مشکل را حل کند.

در حالی که همه می‌دانیم داستان نسخه‌ی دوم بازی The Last of Us در مورد نفرت است، نیل دراکمن اعلام کرده که همچنان در داستان بازی نشانه‌هایی از امید دیده می‌شود. او همچنین تایید کرد که اکثر اتفاقات داستان در شهر سیاتل رخ خواهد داد. او در پایان به این نکته اشاره کرد که ناتی‌داگ تقریبا ۵۰ درصد از مراحل تولید بازی را سپری کرده است.

ما چند مرحله از بازی را جلو رفته‌ایم. فکر می‌کنم ۵۰ تا ۶۰ درصد از مراحل تولید را پشت سرگذاشته‌ایم، اما با قاطعیت نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم.

اگر شما هم مثل ما منتظر تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی بوده‌اید، نیل دراکمن به همراه تیم سازنده قول داد که در نمایشگاه E3 سال آینده شاهد رونمایی از گیم‌پلی بازی خواهیم بود.


منبع ign


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.