تماشا کنید: بازی شوتر اول ‌شخص Firewall Zero Hour انحصاراً برای PSVR معرفی شد

این بازی سال آینده عرضه خواهد شد

نویسنده   ندا سلیمیان  |

امسال در جریان نمایشگاه PSX 2017، بازی Firewall Zero Hour به عنوان یک گیم‌پلی انحصاری برای PlayStation VR معرفی شد. در ادامه با گیمان همراه باشید.

سال آینده با انتشار بازی Firewall Zero Hour دارندگان پلی‌استیشن VR می‌توانند یک بازی تیراندازی اول ‌شخص تیمی را تجربه کنند.

استودیو First Contact Entertainment که توسعه این بازی را بر عهده داشته عنوان کرده که آن‌ها Firewall Zero Hour را به گونه‌ای طراحی کردند که دو تیم نظامی خواهد داشت. افراد هر گروه توسط سازمانی گمنام استخدام شدند تا از اطلاعات محرمانه‌ای که در لپتاپ‌هایی قرار گرفتند، محافظت کرده یا به آن‌ها دسترسی پیدا کنند. هرچند که دسترسی به یک لپتاپ آسان به نظر می‌رسد، اما مسلما اینگونه نخواهد بود. در واقع این تیم‌ها برای انجام این ماموریت به مکان‌های مشخصی خواهند رفت که خطرات متعددی در آن جا انتظارشان را می‌کشد. بازیکنان به دو گروه مدافعان و مهاجمان تقسیم می‌شوند که هر یک اهداف خود را دنبال می‌کنند.

تیم مهاجم این وظیفه را بر عهده دارد تا از مناطق پوشش داده شده توسط فایروال عبور کند و در ادامه لپ‌تاپ‌های قرار داده شده در مناطق مختلف همچون ساختمان‌ها را هک و کنترل کند. در مقابل تیم مدافع باید با قراردادن کدهای امنیتی در فایروال‌ها از هک شدن لپ‌تاپ‌ها توسط مهاجمان جلوگیری کند.

کاربران در صورت اتمام ماموریت‌هایشان XP و نرخ رایج در بازی را دریافت می‌کنند، که با آن‌ها می‌توانند اسلحه‌های مدرن‌تر و تجهیزات جدید بخرند. بازیکنان برای تجربه‌ی آنلاین بازی باید دارای حساب کاربری PlayStation Plus باشند. از آنجایی که مهارت کاربر در این بازی بسیار مهم است، امکان استفاده از کنترلر PS VR یا DualShock 4 وجود دارد تا با توجه به تواناییتان هرکدام را می‌خواهید انتخاب کنید.

در مراسم PSX امسال دموی حالت ۴ به ۴ بازی در دسترس شرکت کنندگان گرفت، اما افرادی که در این مراسم حضور نداشتند برای تجربه‌ی این شوتر تاکتیکی باید تا عرضه بازی در سال ۲۰۱۸ میلادی منتظر باشند. اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی در آینده نزدیک در دسترس خواهد بود.


منبع vg247

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.