مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

هشتاد ماموریت متنوع و پاتاپون‌های جدید در نسخه ریمستر Patapon 2

نویسنده   سورنا رضایی  |

در جریان رویداد PlayStation Experience 2017، بخش‌ سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی از نسخه ریمستر بازی Patapon 2 رونمایی کرد. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

با توجه به اطلاعاتی که در کنفرانس خبری منتشر شدند، نسخه ریمستر بازی Patapon 2 در سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی منتشر می‌شود. وضوح تصویر نسخه ریمستر روی دو کنسول پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو به ترتیب ۱۰۸۰P و ۴K خواهد بود. همچنین شرکت سونی در جریان کنفرانس تایید کرد که این نسخه، ریمستر نسخه اصلی بازی است که در سال ۲۰۰۸ برای کنسول دستی PSP عرضه شده بود.

از ویژگی‌های نسخه ریمستر Patapon 2 می‌توان به محیط‌های دو بعدی متنوع، شخصیت‌های پاتاپون جدید، یک جنگجوی پاتاپون کاملاً قابل شخصی‌سازی و در حدود صد مرحله اشاره کرد. همچنین سپرها و اسلحه‌های داخل بازی قابل آپگرید خواهند بود. در ادامه می‌توانید لیست کامل ویژگی‌ها و نخستین تصاویر منتشر از نسخه ریمستر بازی را مشاهده کنید:

  • تکامل پاتاپون‌ها: مهارت‌های تهاجمی و تدافعی سربازهای خود را با افزایش سطح کاراکتر یا تکامل آن‌ها به دیگر فرم‌ها بهبود ببخشید.
  • قهرمان مخصوص به خود را بسازید: با انجام ماموریت‌های خواسته شده، یک پاتاپون جدید جایزه بگیرید که می‌توانید آن را به هر روش دلخواه شخصی سازی کنید. این آزادی عمل در شخصی سازی به شما اجازه می‌دهد تا پاتاپون خود را مناسب سبک مبارزه‌ای که استفاده می‌کنید، تغییر دهید. همچنین می‌توانید با ترکیب سلاح‌ها و ماسک‌های پاتاپون، به مهارت‌های جدید دست یابید.
  • پاتاپون‌های اضافی: دسته بندی‌های جدید پاتاپون‌ها را کشف کنید. این دسته‌ بندی‌های جدید Toripon، Robopon و Mahopon هستند. هر کدام از این دسته بندی‌ها شامل پاتاپون‌هایی می‌شوند که در یک سری ویژگی‌ها مشترک‌اند.
  • سه دستور و جادوی اضافی: دستورهای جدید، اجازه‌ی به کار گیری تاکتیک‌ها و گیم‌پلی‌های متفاوتی را به شما می‌دهد.
  • تنوع در ماموریت‌ها: در بیش از هشتاد ماموریت مختلف که شامل شکار، اسکورت و مبارزه با باس‌ها می‌شود، شرکت کنید. همچنین در حین انجام این ماموریت‌ها می‌توانید به گشت و گذار در محیط‌های زنده و پویا بپردازید. همچنین در این بازی بیست‌ودو باس برای مبارزه و بیش از صد آیتم و سلاح مختلف قرار داده شده‌اند.
  • طراحی خاص و منحصر بفرد: رولیتو، گرافیست و طراح فرانسوی، که به خاطر سبک انتزاعی خود در طراحی اسباب بازی‌ها، انیمیشن‌ها و وبسایت‌ها شناخته می‌شود، مهارت‌های خود را برای خلق شخصیت‎‌ها و محیط‌های خاص و منحصر بفرد این بازی به کار گرفته است.
  • مینی گیم: در بازی هفت مینی گیم موسیقی محور قرار گرفته است. با انجام این مینی‌ گیم‌ها پاداش‌هایی دریافت خواهید کرد که می‌توانید از آن‌ها برای آپگرید و شخصی سازی جنگجویان پاتاپون خود استفاده کنید.

ریمستر نسخه اول سری Patapon در ماه آگوست به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شده بود.


منبع Dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.