تماشا کنید: تریلر انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse منتشر شد

انیمیشینی که ما را با شخصیت مایلز مورالز بیشتر آشنا می‌کند

نویسنده   ندا سلیمیان  |

کمپانی‌های سونی پیکچرز و مارول، اولین تریلر از انیمیشن سینمایی Spider-Man را با نام Spider-Man: Into The Spiderverse منتشر کردند. در ادامه با گیمان همراه باشید.

برخلاف دیگر فیلم‌های مرد عنکبوتی، این اثر انیمیشن است و شخصیت اصلی آن که پیش‌تر در Ultimate Universe معرفی شده بود، مایلز مورالز خواهد بود.

تریلر این اثر، بسیار خوش‌ساخت و مدرن است و رنگ‌های جذاب و خیره‌کننده آن و در عین حال لباس آیکونیک اسپایدر من، بسیار خوب به نظر می‌رسند.

شهر در این تریلر به گو‌نه‌ای به تصویر کشیده شده که ما را به یاد Blade Runner می‌اندازد و از یک نظر هم تصاویر کتاب‌های کمیک به سرعت جلوی چشمان ما عبور می‌کنند که در نوع خود بسیار جالب است.

با توجه به این‌که در عنوان این انیمیشن کلمه‌ی Spiderverse به کار رفته، می ‌توان حدس زد که چندین مرد عنکبوتی در آن وجود دارند. در واقع، به نظر می‌رسد که مایلز مورالز با پیتر پارکر و دیگر مردان عنکبوتی نیز روبه‌رو خواهد شد.

فیل لرد و کریستوفر میلر که The Lego Movie و ۲۱ Jump Street را در پرونده کاریشان دارند، تهیه‌کنندگی این انیمیشن سینمایی را هم برعهده دارند. این دو قصد دارند استعداد منحصر به‌فردشان را برای ساخت یک نگاه متفاوت از دنیای مرد عنکبوتی به کار ببرند و سبک بصری نوینی را از خود ارائه دهند.

تاریخ اکران انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse، روز ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۳ آذر ۱۳۹۷) اعلام شده است.


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.