مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

سه چک‌پوینت جدید بین هر سطح سیستم آنر قرار گرفته‌اند

نویسنده   سورنا رضایی  |

استودیو رایت گیمز اخیراً اعلام کرد که سیستم سطح بندی آنر (Honor) بازی League of Legends با آغاز فصل جدید دچار تغییراتی می‌شود. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

یکی از ویژگی‌های جدیدی که استودیو رایت گیمز اوایل سال جاری میلادی به بازی چندنفره و رایگان League of Legends اضافه کرد، سیستم سطح بندی آنر بود. این سیستم سطح بندی جدید به منظور ایجاد انگیزه در کاربران برای انجام رفتارهای مثبت در بازی ساخته شد. از زمان اضافه شدن این سیستم سطح بندی تاکنون، مدت زیادی می‌گذرد و سازندگان به‌ تازگی تصمیم گرفته‌اند تا بر اساس بازخوردهای دریافتی از سوی کاربران، تغییراتی را به منظور بهبود در آن اعمال کنند.

یکی از کارمندان استودیو رایت گیمز با انتشار پستی در فروم رسمی بازی League of Legends، سه چک‌پوینت جدید که بین هر سطح سیستم آنر قرار داده شده‌اند را معرفی کرد. این سه چک‌پوینت جدید به کاربران کمک می‌کنند تا فاصله خود با دریافت جایزه‌های در نظر گرفته شده را راحت‌تر تعیین کنند. همچنین کاربران با رسیدن به هر یک از این چک‌پوینت‌ها، یک Honor Orb دریافت می‌کنند که شامل لوت‌های مختلفی می‌شود. کاربران پس از رسیدن به بالاترین سطح آنر، یعنی سطح پنج نیز همچنان Orb دریافت خواهند کرد.

تغییرات سیستم سطح بندی آنر League of Legends به همین موارد ختم نمی‌شود. با توجه به اعلام رایت گیمز، سطح کاربران با آغاز فصل جدید در سال آینده میلادی ریست خواهد شد. تغییرات در سطح بندی کاربران به صورت زیر خواهد بود:

  • کاربر با سطح پنج در فصل گذشته -> سطح دو، چک‌پوینت سه
  • کاربر با سطح چهار در فصل گذشته -> سطح دو، چک‌پوینت دو
  • کاربر با سطح سه در فصل گذشته -> سطح دو، چک‌پوینت یک
  • کاربر با سطح دو در فصل گذشته -> سطح دو، چک‌پوینت صفر
  • کاربر با سطح صفر یا یک در فصل گذشته -> باقی ماندن در سطح

به غیر از این تغییرات، باقی موارد همانند گذشته خواهند بود. در پایان، استودیو رایت گیمز وعده داد که با گذر زمان سیستم سطح بندی آنر را بهبود خواهد بخشید. به احتمال بسیار، جزئیات بیشتر از تغییرات پیش رو در این سیستم، با آغاز فصل جدید به اشتراک گذاشته خواهند شد.


منبع Segmentnext
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.