مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آیا شاهد بازی تمام آنلاین Avengers خواهیم بود؟

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

استودیوی ایدوس مونترال، سازنده‌ی جدیدترین نسخه از فرانچایز Deus Ex اعلام کرد که از این به بعد تمرکز خود را بر روی بازی‌های آنلاین قرار خواهد داد.

دیوید آنفوسی، مدیر استودیوی ایدوس مونترال اعلام کرد که این استودیو تصمیم دارد تا تمرکز خود را بر روی بازی‌های تمام آنلاین قرار دهد:

در استودیوی ایدوس مونترال، ما همیشه در تلاش هستیم تا بازی‌های خلاقانه و مهیجی را برای کاربران تولید کنیم. ما از این به پس تمامی تمرکز خود را بر روی بازی‌های آنلاین قرار خواهیم داد تا بتوانیم محتوایی خاطره انگیز و تاثیر گذار را برای مخاطبان خود تولید کنیم. با توجه به ذات تعاملی در بازی‌های آنلاین، دنیای ما این شانس را خواهد داشت تا در زمان حاضر و در آینده رشد بیشتری را تجربه کند. برای رسیدن به این هدف، در حال تشکیل تیم‌ها و ساخت ابزارهایی هستیم که بتوانند ما را در این راه یاری کنند.

این استودیوی کانادایی در حالی این خبر را منتشر کرده که به تازگی بازی Deus Ex: Mankind Divided را روانه بازار کرد. شرکت اسکوئر انیکس، ناشر بازی مورد اشاره هم به تازگی قرارداد جدیدی را با مارول برای تولید بازی Avengers امضا کرده است. گمان می‌رود که بازی Avengers تمامی منابع استودیوی ایدوس مونترال را در بر بگیرد، اما مشخص نیست که سبک و سیاق این بازی به چه شکلی خواهد بود.

پیش از این نیز مدیر اجرایی شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده بود که فرانجایز Deus Ex هنوز از بین نرفته است. بنابراین شاید در آینده شاهد نسخه‌ی تمام آنلاین این فرانچایز باشیم. از سویی دیگر، ممکن است بازی‌های شرکت مارول هم بخشی از تصمیم جدید استودیوی ایدوس مونترال باشند. در هر صورت بهتر است تا معرفی جدید بازی تمام آنلاین این استودیو منتظر بمانیم.


منبع gameinformer


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.