مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

نبرد سایه‌های مبارز

نویسنده   دانیال شیخی  |

شرکت «نِکی» (Nekki) باری دیگر با عرضه نسخه سوم بازی پر‌طرفدار Shadow Fight پا به‌عرصه رقابت گذاشته است. با این قسمت از معرفی بازی موبایل با گیمان همراه باشید.

سری دوم Shadow Fight با رقابت‌های هیجان‌انگیزش در کنار گرافیک دلنشین، توانست حسابی در دل گیمرها جا باز کند. به‌تازگی نیز نسخه سوم این سری، با تغییرات فراوان برای گوشی‌های هوشمند روانه بازارهای دیجیتال شد. به‌طوری‌که می‌توان گفت نسخه سوم این عنوان یک قدم خیلی بزرگ برای شرکت سازنده‌اش، نکی به شمار می‌رود. Shadow Fight 3 همانند نسخه دوم به‌گونه‌ای تعبیه شده که می‌توانید به وسیله ۳ سیستم مبارزه منحصربه‌فرد، روش‌های نبرد خاص خودتان را در پیش بگیرید. سلاح‌های متعدد، شمشیرها، نیزه‌ها و ابزارها را با حرکات رزمی ترکیب کنید و تنها شاهد عملکردِ فوق‌العاده سیستمِ مبارزه این بازی باشید. این بازی با استفاده از نقاط قوتش –گرافیک خوب بازی، فیزیک و حرکات طبیعی و افکت‌های مدرن– نبردِ کاملا پویا و هیجان‌انگیزی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

برخلاف خیلی از رقبای امروزی این سبک، Shadow Fight 3 از داستان جالبی بهره‌مند شده که در کنار مبارزه‌های طولانی، بعد از مدتی از روتین و یک‌دست شدن بازی جلو‌گیری به‌عمل می‌آورد و چه بسا تاحدودی باعث جذاب‌تر شدنِ بازی هم می‌شود. دنیای Shadow Fight 3 پر از اسلحه‌ و ابزارهای گوناگون هست که با سیستم جدید به‌راحتی می‌توانید بین هر چند سلاح و ابزاری که در انبار دارید، جست‌وجو کنید و آن‌ها را برای مبارزه‌ی پیش‌رو انتخاب کنید. اگر تلاش کنید و به پاداش‌های ارزشمند درون بازی دست پیدا کنید، می‌توانید ابزار‌ها و ادوات کاراکترتان را به‌روزرسانی کنید و از استایل جدید مبارزه شخصیت سایه، لذت تمام را ببرید.

به‌عنوان جمع‌بندی، انیمیشن‌ها و حرکت‌های طبیعی مبارزها، سیستم رقابت دوست‌داشتنی همیشگی Shadow Fight، سلاح‌ها و ابزارهای جدید در کنار گرافیک خوب، روش‌های مبارزه‌ گوناگون، قابلیت‌ شخصی‌سازی کاراکتر مد‌نظر و داستان جالب، شما را به‌شدت جذب بازی می‌کند. بازی Shadow Fight 3 برای سیستم‌ عامل‌های اندروید و آی‌اواس عرضه شده است. این بازی در گوگل‌پلی از ۶۳۱,۴۳۹ نقد، نمره ۴.۴ از ۵ و در اپ‌استور نمره ۴.۵ از ۵ را دریافت کرده است. نسخه سوم همراه با تحولات زیاد نسبت به نسخه قبلی، حسابی به دل گیمرها نشسته و هم‌اکنون شاهد نقد‌ها و بازخورد‌های خوب طرفداران نسبت به نسخه جدید این بازی هستیم. در جدیدترین نسخه منتشر شده از بازی، باگ‌های متعدد برطرف شده و محتوای بیشتری به بازی اضافه شده است. بیشتر از این منتظر نمانید و اگر منتظر تجربه یک نبرد دلنشین هستید، نسخه سوم نبرد سایه‌ها در انتظار شماست!

دانلود بازی از گوگل‌پلیدانلود بازی از اپ‌استور
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.