مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فرایند تولید آخرین فیلم از ماجرای اساطیریِ دنیای استاروارز آغاز شده است

نویسنده   عرفان استادی  |

با اینکه تنها چندروز از عرضه Star Wars: The Last Jedi در سینماها گذشته است، دیزنی کار خود را برای تولید قسمت نهم آغاز کرده است. با گیمان همراه باشید.

در گزارشی جدید مشخص شد که قسمت نهم و پایانی از مجموعه فیلم‌های اصلی دنیای Star Wars با نام پروژه‌ Black Diamond (الماس سیاه) در حال انجام است و این فیلم تحت نام تجاری Carbonado Industries تولید می‌شود. با توجه به اینکه در طبیعت از ترکیب Carbonado با نام الماس سیاه یاد می‌شود و از طرفی خود الماس سیاه هم در افسانه‌های دنیای استار وارز حضور داشته است، می‌توان گفت این دو نام ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند.

الماس سیاه برای درخشانی قدرتمند خود شناخته می‌شود و این مفهومی بود که استاد یودا در فیلم The Empire Strikes Back (دومین فیلم از مجموعه Star Wars) به آن اشاره داشت. یودا در فیلم دوم این دیالوگ را ادا کرد:

من با نیرو متحد هستم و چه متحد قدرتمندی‌ست نیرو! زندگی نیرو را خلق می‌کند و باعث رشد آن می‌شود. انرژی نیرو، ما را محاصره می‌کند و پیوند می‌زند. ما موجودات درخشانی هستیم و نه خلقتی تاریک. باید نیرو را در اطراف خود حس کنی. اینجا، بین من، خودت، درخت، سنگ و هرچیز دیگری. بله، حتی میان زمین و آن سفینه.

علاوه بر این، وب‌سایت Bleeding Cool کشف کرد که یکی از دستیاران تولید در رزومه‌اش، کار روی پروژه الماس سیاه در لوکاس‌فیلم را ذکر کرده است که مدرک دیگری برای اثبات این گزارش است. با اینکه خود لوکاس‌فیلم این موضوع را تایید نکرده و اطلاعات زیادی در مورد فیلم پایانی نداریم، می‌دانیم که جی. حی. آبرامز بعد از استعفای کالین ترورو مسئولیت نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت. او پیش از این فیلم هفتم از این مجموعه را کارگردانی کرده بود که توسط صاحب‌نظران به عنوان بازگشتی مناسب به ریشه‌های این سری خطاب گردید.

فیلم نهم که فعلاً آن را با نام Episode IX می‌شناسیم در تاریخ ۲۸ آذر سال ۱۳۹۸ به سینماها می‌آید. فیلم مستقل Solo: A Star Wars Story یک سال قبل‌تر و در ۲۵ مه (۴ خردادماه ۱۳۹۷) عرضه می‌شود و دوران جوانی شخصیت هان سولو را به تصویر خواهد کشید.


منبع Comic Book


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.