مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فروش آخرهفته ۲۲۰ میلیون دلاری برای کهکشانی بسیار بسیار دور!

نویسنده   عرفان استادی  |

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار فیلم Star Wars: The Last Jedi در سینماهای سراسر جهان اکران شد و برای دیزنی موفقیتی بزرگ کسب کرد. با گیمان در ادامه خبر همراه شوید.

آخرین جدای به کارگردانی و نویسندگی رایان جانسون و به عنوان هشتمین فیلم از دنیای جنگ ستارگان در ۲۴ آذر ماه به سینماها آمد و با واکنش بسیار مثبت منتقدین و طرفداران مواجه شد. بسیاری از مخاطبان از آن به عنوان بهترین فیلم دنیای Star Wars یاد کردند و آن را شاهکاری سینمایی و اثری بسیار بیادماندنی خواندند. فیلم The Last Jedi با فروش ۲۲۰ میلیون دلاری خود به دومین افتتاحیه پرفروش در آمریکای شمالی تبدیل شد و در کنار فیلم هفتم از همین مجموعه با نام The Force Awakens (که با ۲۴۸ میلیون دلار رتبه پرفروش‌ترین افتتاحیه تاریخ را دارد) قرار گرفت.

تاکنون تنها چهار فیلم در آمریکای شمالی و در هفته افتتاحیه خود از فروش ۲۰۰ میلیون دلار گذشتند که دو فیلم دیگر این لیست The Avengers (با فروش ۲۰۷ میلیون دلار) و Jurassic World (با فروش ۲۰۸ میلیون دلار) هستند. فیلم The Last Jedi در دیگر نقاط جهان هم فروش بسیار فوق‌العاده‌ای داشت و توانست در سه روز اول انتشار خود ۲۳۰ میلیون دلار فروش داشته باشد که رقم باکس آفیس کلی فیلم را به ۴۵۰ میلیون دلار می‌رساند.


منبع Gameinformer


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.