مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تاریخ دقیق عرضه این بروزرسان مشخص نیست!

نویسنده   علیرضا نیک‌اندیش  |

کمپانی مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که بزودی، بروزرسان مخصوص کنسول ایکس‌باکس وان ایکس بازی The Witcher 3: Wild Hunt عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمان همراه باشید.

در حالی که بسیاری از طرفداران بازی The Witcher 3 منتظر خبری از انتشار بروزرسان کنسول ایکس‌باکس وان ایکس این اثر بودند سایت رسمی کمپانی مایکروسافت در لیست بازی‌های پشتیبانی شده از ایکس‌باکس وان ایکس، نام بازی The Witcher 3 را درج کرده و جلوی آن عبارت “بزودی” را به کار برده است.

معمولا زمانی که مقابل وضعیت بروزرسان هر بازی از عبارت “بزودی” استفاده می‌شود، طی چند هفته شاهد عرضه بروزرسان ایکس‌باکس وان ایکس آن بازی هستیم و با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود که بروزرسان ایکس‌باکس وان ایکس The Witcher 3 تا قبل از پایان سال میلادی جاری منتشر شود.

بروزرسان ایکس‌باکس وان ایکس به کاربران یک تجربه ناب و بی‌نظیر از رزولوشن ۴K و البته مواردی همچون، ارتقای جلوه‌های بصری، بالا رفتن کیفیت سایه‌پردازی، بهتر شدن کیفیت بافت‌ها و چندین مورد دیگر را می‌دهد.

بازی The Witcher 3، محصول استودیو سی‌دی پراجکت رد، در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی طرفداران و منتقدین بدست آورد و تجربه‌ای بی‌نظیر را برای گیمرها رقم بزند.


منبع Gaming Bolt


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.