مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آیا این یک شکست زودهنگام است؟

نویسنده   ندا سلیمیان  |

چندی پیش در خبرها به مشخص شدن تاریخ پیش‌سفارش آتاری‌باکس اشاره داشتیم. اکنون اعلام شده کمپین راه‌اندازی شده برای این منظور با تاخیر مواجه شده است. با گیمان همراه باشید.

کنسول آتاری‌باکس که تاحدودی تولد دوباره آتاری ۲۶۰۰ به حساب می‌آید، از طریق سرمایه‌گذاری جمعی و اینترنتی حمایت می‌شود و تنها راه ثبت سفارش آن از طریق وبسایت indiegogo و کمپین مخصوص به خودش است.

در حالی‌که اواخر شهریور امسال عنوان شده بود پیش‌سفارش این کنسول در تاریخ ۲۳ آذرماه در indiegogo آغاز خواهد شد، این اتفاق با تاخیر مواجه شده است و علاقه‌مندان به آتاری و محصولات این شرکت باید هنوز منتظر بمانند.

اما دلیل تاخیر به وجود آمده در کمپین تامین سرمایه آتاری‌باکس، عدم وجود یکی از بخش‌های کلیدی برای ساخت این کنسول اعلام شده است.

آتاری در خصوص این تاخیر گفته:

از آنجایی که یکی از بخش‌های کلیدی موجود در لیست ما باید تکمیل شود، به زمان بیشتری برای ساخت پلتفرم و اکوسیستم درخور طرفداران آتاری نیاز داریم. ساخت آتاری‌باکس برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد و ما اقدامات لازم را برای اینکه محصولمان ارزش صبر کردن داشته باشد، انجام خواهیم داد.

البته آتاری نام و جزییات دقیقی از بخش مهم و مورد نیاز برای ساخت آتاری‌باکس که عامل تاخیر در کمپین جذب سرمایه آن بوده، ارایه نداده و این مورد برای ما مبهم است.

پیش‌تر زمان عرضه احتمالی آتاری‌باکس، بهار سال ۲۰۱۸ اعلام شده بود که با تاخیر به وجود آمده، باید منتظر اعلام تاریخ‌های جدید از سوی آتاری باشیم.


منبع gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.