مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

کمپانی Valve قرار است از فرمول موفق بازی PlayerUnknown's Battlegrounds استفاده کند

نویسنده   عرفان استادی  |

بزودی حالت جدیدی به بازی  Counter Strike: Global Offensive اضافه خواهد شد. با گیمان در ادامه خبر همراه شوید.

با توجه به تحولات CS:GO می‌توان گفت که یا Valve حالت جدیدی برای بازی می‌سازد و یا بی‌غرض در حال اضافه کردن فایل‌هایی به بازی محبوب خود است. جامعه بازیکنان CS:GO بر این باور هستند که حالت جدید بازی قرار است از حالت Battle Royale در بازی PUBG الگوگیری کند. به نظر می‌رسد که اضافه شدن فایل‌های موجود در آپدیت‌های جدید به سال ۲۰۱۶ برمی‌گردد که البته PlayerUnknown’s Battlegrounds هنوز منتشر نشده بود، اما محبوبیت فرمول Battle Royale، پیش از این بازی، در ماد‌های سازندگان آن برای بازی‌های DayZ و H1Z1 آغاز شده بود.

با بررسی محتوای فایل‌های جدید می‌توان فهمید که از قابلیت‌های زیادی نام برده شده است، اما هیچ‌کدام را نمی‌توانید در بازی CS:GO پیدا کنید! از این قابلیت‌ها می‌توان به مبارزه تن به تن، صندوق‌های مهمات، چتر نجات، پهباد، نارنجک‌های جدید و نقشه جدید – که یک جزیره است – اشاره کرد. همچنین در این فایل‌ها نام Survival (تلاش برای بقا) بسیار دیده می‌شود و انتظار داریم که نام حالت جدید هم همین باشد. سوال اینجاست که این حالت و قابلیت‌های جدید چه زمانی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

پس آیا CS:GO بزودی حالتی جدید شبیه به عناصر گیم‌پلی PUBG دریافت می‌کند؟ به این سوال نمی‌توان پاسخ داد، با توجه به اینکه جامعه طرفداران کمپانی وَلو مدت‌هاست که در فایل‌های این استودیو و بازی‌هایش آثاری از Left 4 Dead 3 یا Half-Life 3 پیدا می‌کنند، اما بعد از سال‌ها این بازی‌ها هنوز معرفی نشده‌اند. شاید یکی از دلایلش این باشد که ولو دائما از یک بازی به سراغ بازی دیگر می‌رود و در فرایند تولید خود ثبات ندارد. یک دلیل محتمل‌تر هم این است که این کمپانی می‌داند شما در انتظار بازی‌های مذکور هستید و صرفاً برای اذیت کردن بازیکنان این فایل‌ها را در آپدیت‌های خود قرار می‌دهد!


منبع VG247


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.