سینماچک: معرفی فیلم Baby Driver

ساخته‌ی ادگار رایت با هنرنمایی انسل الگارت، محصول سال ۲۰۱۷

نویسنده   پیمان عبدی  |

در قسمتی دیگر از سری‌ برنامه‌های ویدیویی سینماچک گیمان، به معرفی فیلم «Baby Driver» با هنرنمایی «انسل الگارت» و کارگردانی «ادگار رایت» می‌پردازیم.

فیلم سینمایی «Baby Driver»، عنوانی نوین و جذاب است که در سال ۲۰۱۷ اکران شد و توانست در نقش یک فیلم اکشن-پاپکرونی بسیار موفق ظاهر شود.

«انسل الگارت»، «کوین اسپیسی»، «لیلی جیمز» و «جیمی فاکس» در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند و «ادگار رایت» که پیش از این آثار موفقی همچون «Shaun of the Dead» (سال ۲۰۰۴) و «The World’s End» (سال ۲۰۱۳) را در کارنامه‌ی هنری خود ثبت کرده، سکان هدایت فیلم را برعهده داشته است. بیبی (انسل الگارت) راننده‌ی جوان و بااستعدادی است که در فرار از تعقیب و گریزها مهارت ویژه‌ای دارد و به‌عنوان راننده‌ی خلافکاری به‌نام داک (کوین اسپیسی) فعالیت می‌کند. او به‌خاطر تصادفی فجیع در کودکی‌اش، دچار مشکل در شنوایی شده و این مشکل را توسط موسیقی حل کرده است.

«Baby Driver» مسلما از برترین فیلم‌های ژانر اکشن-هیجانی در سال‌های اخیر به‌شمار می‌رود و انقلابی را در ترکیب موسیقی‌ و فیلم‌های سینمایی پدید آورده است. بزرگ‌ترین نقطه قوت فیلم، سناریوی Baby Driver و روایت داستانی آن محسوب می‌شود و نوآوری سازندگان در بخش موسیقی، بسیار تحسین‌برانگیز است.

 

 


۱ دیدگاه

  • مطمئن باشید حین تماشای فیلم گذر زملن را حس نخواهید کرد و تمام مدت از فیلم لذت ببرید واقعا ارزش چند بار دیدن و داره
    من برم دوباره ببینم !!!!

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.