تماشا کنید: بازی For Honor میزبان رویدادی زمستانی خواهد بود

یوبی‌سافت همچنان به عرضه محتویات رایگان برای For Honor ادامه می‌دهد

نویسنده   سالار بدیری  |

کمپانی یوبی‌سافت با انتشار ویدیوئی رویداد زمستانی Frost Wind Festival را برای بازی For Honor معرفی‌کرد. برای اطلاع‌ از جزئیات این رویداد با گیمان همراه باشید.

سازنده بازی For Honor از زمان انتشار بازی، یعنی اوایل سال جاری میلادی تا کنون با ارائه محتویات و آپدیت‌های مختلف سعی کرده بازی را تازه و جذاب نگه دارد. این ماه نیز و در فاصله چند روز مانده به کریسمس، یوبی‌سافت رویداد جدیدی به‌ نام Frost Wind Festival را معرفی کرد. این رویداد که تم زمستانی دارد، محتویات رایگان زیادی را به این بازی هک اند اسلش اضافه خواهد کرد.

مهم‌ترین بخشی که این رویداد به بازی اضافه می‌کند حالت جدید Ice Brawlers است. در این حالت دو بازیکن روی یک دریاچه‌ای یخی، مقابل یک‌دیگر قرار گرفته و به مبارزه می‌پردازند. با گذشت زمان یخ دریاچه شروع به ترک خوردن می‌کند و از این‌ رو بازیکنان بایستی محتاطانه‌تر عمل کنند. علاوه‌ بر‌ این حالت، بازیکنان آیتم‌های جدیدی مانند لباس و سلاح‌های جدیدی نیز دریافت خواهند کرد.

این رویداد از ۲۱ دسامبر (۳۰ آذر) آغاز شده و تا ۴ ژانویه ۲۰۱۸ (۱۴ دی) ادامه خواهد داشت. شما می‌توانید تریلر مربوط به این رویداد را در بالای همین صفحه تماشا کنید. بازی For Honor در تاریخ ۲۶ بهمن ۹۵ عرضه شد و هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی در‌ دسترس است.

 


منبع DualSHOCKERS

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.