مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

ستاره جدید عنوان مستقل هان سولو در مورد شخصیت خود در فیلم صحبت کرد

نویسنده   عرفان استادی  |

پل پتانی به عنوان یکی از جدیدترین بازیگران حاضر در فیلم مستقل هان سولو در مورد فضای فیلم و همچنین شخصیت خود صحبت کرد. با گیمان همراه شوید.

بتانی مرد پرمشغله‌ای است. همه ما او را به عنوان شخصیت ویژن در فیلم‌های ابرقهرمانی دنیای سینمایی مارول می‌شناسیم، اما به نظر می‌رسد که این نقش مهم برای این بازیگر جاه‌طلب کافی نبوده و حال قرار است با فیلم Solo: A Star Wars Story وارد دنیای جنگ ستارگان شود. او با مصاحبه جدید خود در ارتباط با فیلم مستقل از دنیای جنگ ستارگان که به داستان جوانی هان سولو می‌پردازد، اظهار نظر کرد:

این فیلم داستان هان سولو است و همان‌طور که انتظار می‌رود قرار است بسیار عظیم باشد. از یک نظر این فیلم گانگستری است و از طرفی به عنوان یکی از ماجراهای اصلی دنیای جنگ ستارگان در نظر گرفته می‌شود. به هرحال داریم در مورد هان سولو حرف می‌زنیم!

او علاوه بر هیجانی که طی مصاحبه از خود نشان داد، اطلاعاتی هم در مورد شخصیت خود در فیلم فاش کرد:

ناگهان [سر صحنه] به خود می‌آیم و می‌بینم که یک گانگستر کهکشانی هستم و از پله‌ها پایین می‌آیم و از یک روبات R2 عبور می‌کنم و کاملاً حیرت‌زده می‌شوم. آن حسی را داشتم که اولین بار وقتی سر صحنه یک فیلم حضور پیدا کردم به من القا شد؛ حس پسربچه‌ای که بهترین شغل جهان را دارد.

بتانی همچنین در مورد ران هاوارد، کارگردان فیلم، صحبت کرد:

قابلیت صحنه‌سازی او خارق‌العاده است. فکر می‌کنم از زمانی که به پروژه پیوست، می‌دانست که باید با فیلم چکار کند و همین‌طور که زمان گذشت عده بیشتری به او اعتماد کردند. او صحنه‌های زیادی را دوباره فیلم‌برداری کرد و خیلی بیشتر از آنچه در ابتدا قرار بود تغییر پیدا کند.

همان‌طور که در جریان هستید، ران هاوارد چندین ماه قبل بخاطر استعفای کارگردان‌های قبلی، فیل لرد و کریستوفر میلر، به پروژه فیلم مستقل اضافه شد و از آن زمان ماجرای هان سولو با تغییرات زیادی همراه شده است. مسلماً حضور بازیگر توانایی چون پل بتانی در این فیلم از نکات مثبت آن خواهد بود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا شما هم مانند میلیون‌ها طرفدار دیگر در انتظار ماجرای قاچاقچی بدنام کهکشان و نماد مقاومت در برابر امپراتوری هستید؟


منبع Gamesradar


۱ دیدگاه

  • امیدوارم با وجود اینکه خیلی متفاوت از استاروارز به نظر می رسه ، فیلم خوبی از اب در بیاد 😉

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.