مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فردا در بزرگ‌ترین جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران شرکت کنید

اختتامیه سومین جشنواره بازیسازان مستقل ایران فردا در تهران برگزار می‌شود

نویسنده   عرفان استادی  |

فردا، جمعه، یکم دی‌ماه، سومین جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران، در شهر تهران برگزار خواهد شد. با گیمان در ادامه گزارش همراه شوید.

علاقه‌مندان به حوزه‌ بازی‌های ویدیویی در ایران، به صورت سالیانه طی رویدادهای متعددی با جدیدترین فناوری‌ها و نوآوری‌های بازی‌سازان ایرانی و فعالان این عرصه همراه می‌شوند. جشنواره بازی‌های مستقل ایران هم به عنوان دومین گردهمایی معتبر بعد از جشنواره گیم تهران، از تمامی بازی‌سازان، ژورنالیست‌های رسانه و همین‌طور دیگر علاقه‌مندان صنعت بازی‌های ویدیویی دعوت به عمل می‌آورد تا در تاریخ یکم دی‌ماه در این مراسم حضور پیدا کنند.

سومین دوره این جشنواره قرار است در کانون پرورش فکری واقع در خیابان حجاب، ولیعصر، برگزار گردد و همه علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی این همایش اطلاعات بیشتری درباره‌ی حضور در مراسم کسب کنند.

علاوه بر رونمایی از جدیدترین بازی‌های ایرانی، کارگاه تخصصی و هنری گیم و همچنین کارگاه بررسی حرفه‌ای بازی آنلاین Dota 2، اختتامیه‌ی ویژه جشنواره نیز در انتظار شرکت کنندگان خواهد بود. شما همچنین می‌توانید از طریق سایت گیلارو این مراسم را به صورت زنده تماشا کنید.


منبع IGDF
برچسبها


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.