مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

با مغزت بی‌نهایت بازی کن!

نویسنده   دانیال شیخی  |

مطمئناً اگر از طرفداران بازی‌های خاص موبایلی هستید، ممکن است بازی Loop Infinity را تجربه‌ کرده‌ باشید. در این قسمت از معرفی بازی موبایل، به‌ آشنایی بیشتر با این بازی می‌پردازیم.

Loop Infinity: Energy نسخه جدید سری بازی «لوپ اینفینیتی» است که به‌تازگی توسط Infinity Games تولیدشده و برای گوشی‌های هوشمند به انتشار رسیده است. نسخه قبلی بازی این‌طور بود که با استفاده از المان‌های موجود در هر مرحله، لوپ‌ها و اشکال متصل‌به‌هم را می‌ساختید و در بخش دیگر بازی کاملاً عمل برعکس را انجام می‌دادید؛ یعنی لوپ‌های متصل را از هم جدا می‌کردید. سری «انرژی»، خیلی از سیستم اصلی بازی فاصله نگرفته، ولی درعین‌حال از تغییرات زیادی بهره‌مند شده است.

علی‌رغم محیط بسیار ساده نسخه اول –که کم و بیش یکی از ویژگی‌های این بازی به شمار می‌رود– محیط کلی نسخه جدید، گرافیک بهتری را پذیرفته و جلوه‌های بصری زیبایی را به مخاطب ارائه می‌کند. المان‌های ساخت لوپ تغییر کرده و این بار هوشمندی سازنده‌ها در طراحی مراحل کاملاً به چشم می‌آید. با وصل کردن سیم‌های مختلف مطابق قاعده‌ای که در هر مرحله تعیین شده، نیروهای ساکن را از میان شکل‌هایی که درست کرده‌اید عبور دهید و چراغ‌ها را روشن کنید تا مرحله به پایان برسد. در انتها می‌توانید از شکل هندسی زیبایی که درست کرده‌اید، لذت ببرید و به‌وسیله قابلیت اشتراک‌گذاری بازی، لوپی را که ساخته‌اید، در فضای مجازی با دیگران به اشتراک بگذارید.

یکی از ویژگی‌های بازی که باعث جذاب‌تر شدن آن شده و تا حدودی وجه تمایز این نسخه به‌شمار می‌رود، تعداد نامحدود مرحله‌هاست. به‌ هر مقداری که شما دوست دارید، می‌توانید لوپ‌های بازی را کامل کنید! با طی کردن مراحل، رفته‌رفته میزان دشواری بازی هم افزایش پیدا می‌کند.

با این‌که Loop Infinity: Energy یک بازی تقریبا فکری به‌ شمار می‌رود، اما انتظار یک بازی فکری خیلی سنگین را از آن نداشته باشید که انتظارهای شما برآورده نخواهد شد. از این بازی می‌توان به‌عنوان یک سرگرمی فکری ساده یاد کرد.

بازی Loop Infinity: Energy هم‌اکنون برای سیستم‌‌های عامل اندروید و آی‌او‌اس در دسترس قرار دارد. سری جدید بازی لوپ در گوگل پلی از بین ۱۹,۴۳۱ نقد نمره فوق‌العاده ۴.۹ از ۵ را دریافت کرده است. هم‌اکنون می‌توانید این بازی جذاب و متفاوت را روی گوشی‌های هوشمندتان به‌صورت رایگان دانلود و نصب کنید و از مراحل جذاب آن لذت ببرید.

دانلود بازی از گوگل پلیدانلود بازی از آیتونز
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.