تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی Little Devil Inside

سازندگان، تاریخ انتشار بازی را سال ۲۰۱۸ اعلام کردند

نویسنده   سالار بدیری  |

استودیو Neostream Interactive به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Little Devil Inside به همراه تریلری از گیم‌پلی آن منتشر کرده‌ است.

سازندگان بازی Little Devil Inside، به همراه ویدیویی که گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد اطلاعات بیش‌تری از این بازی نقش‌آفرینی و در سبک بقا ارائه کرده‌ و هم‌چنین نیم‌ نگاهی به تاریخ انتشار آن داشته‌اند.

ویدئو منتشر شده پروتاگونیست بازی را در مکان و شرایط مختلف نشان می‌دهد. برای مثال شخصیت اصلی برای بقا و زنده ماندن در بیابان تشنگی خود را با آب کاکتوس‌ها رفع می‌کند ویا سوار بر یک الاغ با راهزنان مبارزه می‌کند. با وجود این‌که بازی سر و صدای زیادی در سال ۲۰۱۷ نداشت و اطلاعات خاصی از آن منتشر نشد اما تیم سازنده با انتشار این ویدئو تایید کرد که بازی هم‌چنان در مرحله توسعه قرار دارد و روند ساخت بازی به خوبی پیش می‌رود.

تیم سازنده طی مصاحبه‌ای که با وب‌سایت Iven Global داشته جزئیات بیش‌تری از بازی ارائه کرده است تا بازیکنان بدانند چه چیزی از این عنوان انتظار داشته باشند. سازندگان هم‌چنین مدت زمان لازم برای اتمام کامل بازی را حدود ۱۰۰ ساعت اعلام کرده‌اند به طوری که بخش داستانی و اصلی بازی ۲۰ ساعت طول خواهد کشید و برای انجام دادن همه ماموریت‌های جانبی آن به ۸۰ ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

در بازی Little Devil Inside شما فرصت این را خواهید داشت که در محیط و مناظر مختلف، از صحرا و جنگل گرفته تا دریا و ساحل گشت و گذار کنید. هیولا‌های مختلف را شکار کرده و ماموریت‌های دلخواه را به اتمام برسانید. به طور کلی دست بازیکن در انجام مراحل باز گذاشته شده است و طبق گفته سازندگان دنیای این بازی به اندازه دنیای Borderlands بزرگ است.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی اعلام نشده است، اما تیم سازنده ابراز امیدواری کرده که بازی برای انتشار در سال ۲۰۱۸ آماده خواهد شد.

بازی Little Devil Inside در اواخر سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های ویندوز، مک، لینوکس، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. می‌توانید تریلر گیم‌پلی Little Devil Inside را در ابتدای همین مطلب مشاهده کنید.

 

 


منبع DualSHOCKERS

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.