تماشا کنید: آگهی تلویزیونی جدید بازی Attack on Titan 2

ترکیبی از صحنه‌های جالب بازی با موسیقی حماسی

نویسنده   ندا سلیمیان  |

امروز شرکت ژاپنی کویی تکمو، یک آگهی تلویزیونی جدید اما کوتاه برای بازی رو به انتشار Attack on Titan 2 که اقتباسی از یک انیمه است، منتشر کرد.

در این آگهی ویدیویی، قانونی که برای بیشتر تبلیغ‌های تلویزیونی صدق می‌کند و آن فرمت کوتاه ۳۰ ثانیه‌ای است، رعایت شده و جالب اینجاست که در این فرصت کوتاه باز هم توانسته صحنه‌های جالبی از بازی را که شامل رندر‌های ۳ بعدی از صحنه‌های انیمه اصلی می‌شوند، نشان دهد. نکته قوت دیگر آن هم اضافه شدن یک موسیقی حماسی به صحنه‌های بازی است که جذابیت آگهی را تشدید می‌کند.

بد نیست بدانید که عنوان Attack on Titan 2، در حقیقت دنباله‌ای برای بازی Attack on Titan محسوب می‌شود و روایت‌گر وقایع مربوط به فصل دوم انیمه‌ای با همین نام است. اوایل ماه جاری میلادی، اسکرین‌شات‌های بیشتری از این بازی منتشر و شخصیت‌های تازه آن نیز معرفی ‌شدند. از جمله شخصیت‌هایی که در تریلر داستانی این بازی معرفی شدند می‌توانیم به Annie Leonhart، Bertholdt Hoover و Reiner Braun و همین‌طور موجودات غول‌آسای Armored Titan و Female Titan مرموز اشاره کنیم.

بازی Attack on Titan 2 در روز ۲۹ اسفند امسال برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پی‌سی عرضه خواهد شد. البته انتشار آن در ژاپن، پنج روز زودتر صورت خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد کویی تکمو در عرضه بازی‌هایش در غرب، شرایط بهتری پیدا کرده و مانند رقیبان ژاپنی دیگرش عمل می‌کند.

 


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.