مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

احتمالا رویداد نینتندو دایرکت برای طرفداران کنسول سوییچ رویایی خواهد بود

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

طبق شایعاتی که اخیرا در انجمن ردیت منتشر شده احتمالا به زودی شاهد معرفی نسخه نینتندو سوییچ دو بازی GTA V و Red Dead Redemption باشیم.

با عملکرد درخشان و خیره کننده نینتندو سوییچ در تمامی زمینه‌ها از جمله فروش، به نظر می‌رسد که روز به روز ناشران بزرگ بیشتری قصد انتشار آثار محبوبشان را برای پلتفرم مذکور دارند. حال اگر شایعاتی که به تازگی منتشر شده‌اند حقیقت داشته باشد احتمالا به زودی شاهد معرفی نسخه نینتندو سوییچ دو بازی GTA V و Red Dead Redemption خواهیم بود!

اخیرا شخصی با نام کاربری DasVergeben در انجمن بزرگ ردیت ادعا کرده که GTA V به زودی و در جریان رویداد نینتندو دایرکت برای کنسول سوییچ معرفی خواهند شد. نکته جالب دیگر این موضوع بوده که کاربر مورد اشاره در بخش دیگر از صحبت‌هایش ادعا کرده که نسخه بازسازی شده Red Dead Redemption نیز در جریان رویداد مذکور به صورت رسمی برای پلتفرم هیبریدی نینتندو معرفی خواهد شد.

این صحبت‌ها شاید تا حدودی منطقی به نظر برسند به خصوص اگر به این مسئله واقف باشیم که مدتی پیش راک استار دیگر ساخته محبوب خود در نسل قبل یعنی L.A Noire را نیز به صورت رسمی برای پلتفرم سوییچ عرضه کرد.

این کاربر در ادامه صحبت‌های خود گفته است که GTA V و Red Dead Redemption تنها آثاری نخواهند بود که در جریان رویداد نینتندو دایرکت برای سوییچ معرفی خواهند شد و بازی‌های بزرگ دیگری همچون Soul Calibur VI ،Metroid Prime 4 و… نیز نمایش‌هایی در رویداد اشاره شده دارند.

به صورت کلی نباید چندان به این شایعات دل خوش کرد و باید تا زمانی که نینتندو یا راک استار به صورت رسمی خبری را در این خصوص منتشر کنند منتظر ماند.

در دیگر اخبار مرتبط با پلتفرم سوییچ نیز باید گفت، نینتندو پیش بینی کرده که کنسول مذکور تا ماه آوریل سال ۲۰۱۹ بیش از ۳۷ میلیون واحد فروش خواهد داشت. از جهتی دیگران مسئولان و مدیران نینتندو امید بسیاری به این مسئله دارند که سوییچ احتمالا تا سال پایانی عمر خود در زمینه‌های مختلف همچون فروش، عملکردی در حد و اندازه‌های کنسول Wii داشته باشد که اگر عملکرد پلتفرم هیبریدی نینتندو در سال اول عرضه خود را مورد سنجش قرار دهیم انتظار فروش ۱۰۰ میلیون واحدی چندان هم دور از انتظار نیست. به خصوص این مسئله که سوییچ با داشتن شاهکاری‌هایی همچون Super Mario Odyssey و The Legend of Zelda: Breath of the Wild یکی از رویایی‌ترین و بهترین شروع‌ها را در تاریخ صنعت بازی داشته است.


منبع Segmentnext


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.