مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

سال جدید، رزولوشن جدید  

نویسنده   ندا سلیمیان  |

زمان زیادی به آغاز نمایشگاه CES 2018 باقی نمانده تا شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری از آخرین دستاوردهایشان رونمایی کنند. در این بین اچ‌تی‌سی احتمالاً از هدست جدیدی رونمایی خواهد کرد.

به تازگی شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی در اکانت توییتر خودش، عکسی منتشر کرده که در آن اشاره‌ای به یک قطعه سخت‌افزاری با رزولوشن بالاتر شده است. آنطور که در عکس دیده می‌شود، این قطعه سخت‌افزازی باید یک هدست واقعیت مجازی جدید باشد. قطعاً این خبر می‌تواند علاقه‌مندان به دنیای واقعیت مجازی و به خصوص دارندگان هدست‌ اچ‌تی‌سی وایو را کنجکاو کند.

متاسفانه در توییت اچ‌تی‌سی، هیچ اشاره‌ای به مشخصات فنی، قیمت و جزییات دیگر هدست واقعیت مجازی جدید این شرکت نشده و تنها مشخص است که رزولوشن این محصول از نسخه‌های قبلی‌اش بالاتر است. به طور کلی به نظر می‌رسد تا دو روز دیگر می‌توانیم شاهد نسخه بهبود یافته هدست وایو باشیم.

افرادی که به تازگی هدست واقعیت مجازی وایو را خریداری کردند، احتمالاً از رونمایی جدید اچ‌تی‌سی خیلی خوشحال نخواهند بود، چرا که بسیار بعید است وایو اصلی قابل ارتقا باشد. با این حال آن‌ها می‌توانند هدست فعلی‌شان را با قیمت مناسب به فروش برسانند و هزینه لازم برای خرید وایو جدید را به دست آورند.

منتظر خبرهای بیشتر درباره این محصول اچ‌تی‌سی در گیمان باشید.


منبع destructoid
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.