مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این بروزرسانی توسط فروشگاه GOG عرضه شده است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

بازی Star Wars: Battlefront 2 که در سال ۲۰۰۵ منتشر شده بود، اخیراً یک بروزرسانی دریافت کرده که در آن برخی از اشکالات مربوط به بخش چندنفره برطرف شده است.

اگرچه الکترونیک آرتز نسخه جدید Star Wars Battlefront 2 را پیش از آغاز سال نوی میلادی عرضه کرد، اما این موضوع باعث نشده که نسخه کلاسیک این عنوان فراموش شود. البته Star Wars: Battlefront 2 در ماه اکتبر هم یک بروزرسانی کوچک دریافت کرده بود تا پشتیبانی از بخش چندنفره آنلاین به بازی برگردد.

اکنون که چند ماهی از آن آپدیت غافلگیر کننده گذشته، شاهد پچ تازه‌ای هستیم که در آن برطرف شدن باگ‌ها و اشکالات و هم‌چنین بهبود عملکرد بازی وعده داده شده است. در یادداشت مربوط به این آپدیت اشاره شده:

  • عملکرد لابی بهبود یافته است
  • یوزرنیم استیم اکنون به درستی نمایش داده می‌شود
  • محاسبه‌ی پینگ دقیق‌تر شده است

همان‌طور که می‌دانید، کمپانی دیزنی صاحب Star Wars است و پچ اخیر و آپدیت ماه اکتبر Star Wars: Battlefront 2 در استیم به دیزنی نسبت داده شده‌اند. با این حال یکی از نمایندگان دیزنی گفته که بروزرسانی اخیر توسط فروشگاه GOG عرضه شده است.

اگر شما هم به نسخه کلاسیک بازی Star Wars: Battlefront 2 علاقه‌ دارید، بهتر است آپدیت جدید آن را دریافت کنید و بعد از مدت‌ها تجربه‌ای جدید از این بازی بدست آورید.


منبع pcgamer


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.