مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

رسوایی‌های اخلاقی، دومین پروژه را از چنگ سینگر درآورد

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

جدیدترین گزارش‌های منتشرشده، نشان می‌دهد که برایان سینگر (فیلمساز آمریکایی) دیگر مسئولیت تهیه‌کنندگی اجرایی سریالِ Legion (مجموعه اسپین‌‎آفِ X-Men) را برعهده نخواهد داشت.

نوآ هاولی (خالق سریال Legion) پس از شرکت در تور مطبوعاتی انجمن منتقدان تلویزیون، در مصاحبه با خبرنگار دِدلاین اعلام کرد:

برایان درخواست قطع همکاری با این پروژه را مطرح کرد و ما با آن موافقت کردیم.

شبکه تلویزیونی FX تایید کرده که برایان سینگر پیش از نمایش فصل دوم سریال Legion، از سمت تهیه‌کننده اجراییِ این سریال برکنار شده است.

به گزارش منابع نزدیک به وب‌سایت دِدلاین، سینگر پس از مواجهه با اتهامات مربوط به سوء رفتار جنسی، درخواست قطع همکاری از پروژه مذکور را با شبکه تلویزیونی FX مطرح کرده است.

در ادامه تصاویری از سریال تلویزیونی Legion را ملاحظه می‌کنید.

گفته می‌شود که همکاری خلاقانه برایان سینگر با پروژه تولید این سریال بسیار محدود بوده است. نوآ هاولی در این باره می‌گوید:

در مراحل اولیه تولید سریال Legion، چند بار با سینگر ملاقات کردم. او تمایل داشت که مسئولیت کارگردانی این سریال را برعهده بگیرد، اما از وقتی‌ که سکان هدایت این پروژه به من سپرده شد، با او صحبت نکرده‌ام. سینگر در صنعت فیلم‌‎سازی بسیار شناخته شده است.

در ابتدای هفته گذشته، مایکل تورن (مدیر گروه سرگرمی فاکس) در مصاحبه با وب‌سایت دِدلاین اعلام کرد که پس از متهم شدن برایان سینگر به سوء رفتار جنسی، شبکه FX وضعیت او را به عنوان تهیه‌کننده اجراییِ سریال تلویزیونی The Gifted مورد بررسی قرار می‌دهد. اخیراً اعلام شده که فصل دوم این سریال نیز ساخته خواهد شد.

سینگر قرار بود که سکان هدایت پروژه سینمایی Bohemian Rhapsody را نیز در اختیار داشته باشد، اما در انتهای سال ۲۰۱۷، از سمت کارگردانی این فیلم برکنار شد. در ابتدای ماه دسامبر، کمپانی فاکس به دلیل در دسترس نبودنِ سینگر، این پروژه را به حالت تعلیق درآورد.


منبع IGN
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.