مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

اضافه شدن حالت گشت‌و‌گذار آزادانه‌‌ در محیط بازی و پشتیبانی از 4K برای کاربران ایکس‌باکس وان

نویسنده   ندا سلیمیان  |

یکی از بازی‌های جذاب سال ۲۰۱۴ برای پی‌سی و PS4، عنوان The Vanishing of Ethan Carter بود که به زودی قرار است نسخه ایکس‌باکس وان آن هم عرضه شود.

بد نیست بدانید آنچه باعث جذابیت و محبوبیت  The Vanishing of Ethan Carterشده بود، داستان تخیلی، ماجراجویانه و البته ترسناک آن است که با وجود برخورداری از برخی اشکالات، به خوبی توانست حس اکتشاف را در گیمرها بیدار کند.

با گذشت چهار سال از عرضه اولیه The Vanishing of Ethan Carter، به تازگی اعلام شده که نسخه ایکس‌باکس وان این بازی هم در راه است و علاقه‌مندان می‌توانند روز ۱۹ ژانویه (۲۹ دی‌ماه)، گیم‌پلی مذکور را در کنسول ایکس‌باکس وان تجربه کنند.

این نسخه قرار است تفاوت‌هایی با بازی سال ۲۰۱۴ خود داشته باشد. در حقیقت به جز این‌که تمام امکانات و ویژگی‌های نسخه پی‌سی و پلی‌استیشن ۴ را خواهد داشت، از حالت گشت‌و‌گذار آزادانه‌‌ در محیط بازی و هم‌چنین رزولوشن ۴K HD کنسول ایکس‌باکس وان ایکس پشتیبانی خواهد کرد.

بازی The Vanishing of Ethan Carter استودیو The Astronauts، پیش‌تر هم کیفیت و وضوح فوق‌العاده‌ای داشته و شما می‌توانید تفاوت رزولوشن دو نسخه آن را در تصاویر زیر مشاهده کنید. اما آنچه برای کاربران این بازی می‌تواند هیجان انگیز و کاربردی باشد، حالت گشت‌و‌گذار آزادانه‌‌ است که احتمال دارد در آینده به نسخه‌های پی‌سی و PS4 آن هم اضافه شود.

 

نسخه پی‌سی و پلی‌استیشن 4

نسخه پی‌سی و پلی‌استیشن ۴

 

نسخه ایکس‌باکس وان ایکس

نسخه ایکس‌باکس وان ایکس

 


منبع destructoid


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.