مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

ادغام شرکت‌های دیزنی و فاکس تاثیری بر روند تولید این پروژه نداشته است!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به گزارش صفحه توییتر DiscussingFilm، پروژه تولید فیلم X-Force (اسپین‌آفِ فرنچایز ابرقهرمانی X-Men) همچنان از سوی کمپانی فاکس دنبال می‌شود. با گیمان همراه باشید.

در ماه دسامبر سال گذشته میلادی، کمپانی والت دیزنی با پرداخت مبلغ ۵۲٫۴ میلیارد دلار، دارایی‌های سینمایی و تلویزیونی کمپانی فاکس قرن ۲۱ را خریداری کرد.

هر دوی این کمپانی‌ها انتظار دارند که این قرارداد ظرف مدت ۱۲ الی ۱۸ ماه اجرایی شود. براساس این قرارداد، دارایی‌های تحت امتیاز کمپانی فاکس (شامل فیلم‌های Fantastic Four، X-Men و Deadpool) با دنیای سینمایی مارول ادغام خواهند شد.

باب آیگر، مدیر عامل کمپانی دیزنی تایید کرد که دارایی‌های مذکور با دنیای سینمایی مارول (تحت مالکیت کمپانی دیزنی) ادغام خواهند شد. ایگر همچنین اعلام کرد که این کمپانی از تولید فیلم‌های اقتباسیِ مارول با درجه سنی بزرگسال صرف نظر نکرده است.

 

فیلم‌های Deadpool و Logan، جدیدترین آثار سینماییِ مرتبط با فرنچایز X-Men هستند که برای درجه سنی بزرگسال ساخته شده‌اند.

در ماه سپتامبر سال میلادی گذشته، کمپانی فاکس درو گادرد (کارگردان فیلم The Cabin in the Woods) را برای حضور در پروژه سینمایی X-Force به خدمت گرفت.

گادرد سابقه نگارش فیلمنامه دو قسمت از سریال Daredevil و یک قسمت از مینی‌سریال The Defenders را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. او مسئولیت نگارش فیلمنامه و کارگردانی فیلم X-Force را برعهده خواهد داشت. این فیلم، داستان گروهی از جنگجویان جهش‌یافته‌ موسوم به X-Force را روایت می‌کند که در مقایسه با همتایان جهش‌یافته خود در گروه X-Men، به مراتب بی‌رحم‌تر و خشن‌تر هستند.

 

احتمالاً داستان فیلم X-Force، پیرامون دِدپول و شخصیتی به نامِ کیبل جریان خواهد داشت. در تابستان سال جاری میلادی، کیبل با حضور در فیلم Deadpool 2 برای نخستین بار به دنیای سینما معرفی خواهد شد. ناگفته نماند که در این فیلم، رایان رینولدز و جاش برولین به ترتیب در نقش ددپول و کیبل ظاهر خواهند شد.

نوآ هاولی (خالق سریال‌های Fargo و Legion) روز جمعه اعلام کرد که کمپانی فاکس همچنان پروژه تولید فیلم X-Force را دنبال می‌کند.

کمپانی فاکس، فیلم The New Mutants را در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ (۲۴ فروردین ۱۳۹۷) به روی پرده سینماهای آمریکا خواهد برد. فیلم‌های Deadpool 2 و X-Men: Dark Phoenix (جدیدترین قسمتِ فرنچایز X-Men به کارگردانی سیمون کینبرگ) نیز به‌ترتیب در تاریخ‌های ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) و ۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آبان ۱۳۹۷) اکران خواهند شد.


منبع Comicbook


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.