مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

جدیدترین قسمت فیلم‌های Star Wars، این هفته در رتبه سوم قرار گرفت

نویسنده   سورنا رضایی  |

هفته‌ی دیگری به پایان رسید و همان‌طور که انتظار می‌رفت، میزان فروش‌ فیلم‌ها در باکس آفیس آمریکای شمالی با انتشار یک جدول اعلام شد. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

با توجه به گزارشی که به تازگی وبسایت اینترتینمنت ویکلی از باکس آفیس آمریکای شمالی در هفته‌ی گذشته‌ منتشر کرده، فیلم Star Wars: The Last Jedi با میزان فروش ۲۳٫۶ میلیون دلاری، این هفته رتبه‌ای بهتر از سومی بدست نیاورد. در گزارش این هفته که مربوط به بازه‌ی سه روزه از تاریخ پنجم الی هفتم ژوئن است، فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle توانست با ۳۶ میلیون دلاری که از فروش در سینماهای آمریکا و کانادا بدست آورد، در رتبه نخست قرار گیرد. فیلم ترسناک Insidious: The Last Key نیز توانست با فروش ۲۹٫۹ میلیون دلاری، رتبه‌ی دوم را از آن خود کند.

نوزده روز از آغاز اکران رسمی فیلم Jumanji می‌گذرد و در این مدت، این فیلم توانسته تا ۲۴۴٫۴ میلیون دلار در آمریکای شمالی و همچنین ۲۷۹ میلیون دلار در بازارهای بین المللی فروش داشته باشد. با توجه به این آمارها، رقم جهانی فروش این فیلم تاکنون ۵۱۹٫۴ میلیون دلار بوده  که با در نظر گرفتن بودجه ۹۰ میلیون دلاری، می‌توان گفت که عملکرد آن بسیار قابل توجه و عالی بوده است.

فیلم The Last Jedi تاکنون ۵۷۲٫۵ میلیون دلار در آمریکالی شمالی و همچنین ۶۳۲٫۷ میلیون دلار در بازارهای بین المللی فروش داشته است تا بدین ترتیب فروش جهانی آن به رقم ۱٫۲ میلیارد دلار برسد. اخیراً نیز اکران رسمی این فیلم در چین آغاز شد و توانست در هفته‌ی افتتاحیه، به فروشی معادل ۲۸٫۷ میلیون دلار دست یابد. نکته‌‌ای که باید به آن توجه کرد، این است که چین به عنوان دومین بازار بزرگ فیلم در جهان شناخته می‌شود و بدون شک آغاز اکران فیلم در این کشور، می‌تواند تاثیر بسزایی در افزایش میزان فروش جهانی آن داشته باشد.

در ادامه می‌توانید لیست ده فیلم پرفروش برای این آخر هفته را مشاهده کنید:

  1. Jumanji: Welcome to the Jungle — $36 million
  2. Insidious: The Last Key — $29.3 million
  3. Star Wars: The Last Jedi — $23.6 million
  4. The Greatest Showman — $13.8 million
  5. Pitch Perfect 3 — $10.2 million
  6. Ferdinand — $7.7 million
  7. Molly’s Game — $7 million
  8. Darkest Hour — $6.4 million
  9. Coco — $5.5 million
  10. All the Money in the World — $3.6 million

 


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.