مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

ممکن است این حجم با انتشار بسته‌های الحاقی و آپدیت‌های مختلف، بیشتر شود

نویسنده   ندا سلیمیان  |

به تازگی تصویری از باکس آرت ژاپنی نسخه PS4 بازی Monster Hunter World منتشر شده که نشان می‌دهد حجم این بازی تنها ۱۶ گیگابایت است. با گیمان همراه باشید.

قطعاً حجم ۱۶ گیگابایت برای بازی چون Monster Hunter World که از جلوه‌های بصری با کیفیت و محیطی عظیم بهره می‌برد، بسیار کم و تعجب برانگیز است.

مجموعه Monster Hunter از بزرگ‌ترین بازی‌های تمام دوران به حساب می‌آید که بیش از هرچیز به دلیل گرافیک فوق‌العاده مورد توجه کاربران قرار گرفته است. با توجه به این دو نکته، به نظر می‌رسد باید منتظر عرضه آپدیت و یا بسته‌های الحاقی در روز انتشار این بازی باشیم، چرا که حجم اعلام شده در باکس آرت ژاپنی نسخه PS4 بازی Monster Hunter World، بسیار کم و در واقع غیر منطقی است.

البته این نکته را هم می‌توان در نظر داشت که شاید تنها بخشی از بازی بر روی دیسک باشد و محتوای دیگر آن با دانلود بدست آید.

در هر صورت، بازی Monster Hunter World قرار است در تاریخ ۶ بهمن، به صورت جهانی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه شود. البته یک بتای عمومی هم از این بازی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ از ۲۸ دی تا ۲ بهمن منتشر خواهد شد. به گفته کپ‌کام، مدت مدت زمان بخش کمپین این بازی، بیش از ۴۰ ساعت است.


منبع gamepur


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.