مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فعلاً هیچ برنامه‌ای برای ساخت اسپین‌آف Obi-Wan ارائه نشده است!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به تازگی، ایوان مک‌گرگور (هنرپیشه اسکاتلندی) اعلام کرده که تمایل دارد مجدداً در یکی دیگر از قسمت‌های مجموعه فیلم‌های Star Wars به ایفای نقش بپردازد.

مک‌گرگور روز یکشنبه، در جریان سخنرانی پیروزمندانه‌اش در مراسم گلدن گلوب اعلام کرد که تمایل دارد مجدداً در نقش شخصیت اوبی‌وان کنوبی ظاهر شود. وی در ویدیویی که توسط وب‌سایت خبری ورایتی در اینترنت آپلود شده، به سوالی در مورد احتمال حضور مجدد در نقش این شخصیت پاسخ داده است. مک‌گرگور همچنین اعلام کرد که پروژه تولید فیلم اسپین‌آف Obi-Wan فعلاً به جریان نیفتاده است. او در مقابل جمعی از خبرنگاران چنین گفت:

فعلاً باید صحبت‌های زیادی در این باره انجام شود. من از بازی در نقش اوبی‌وان خوشحال خواهم شد، اما اطلاعات چندانی در مورد فیلم اسپین‌آف Obi-Wan ندارم. در حال حاضر، هیچ برنامه‌ای برای ساخت این فیلم ارائه نشده است.

ایوان مک‌گرگور در ادامه صحبت‌های خود خاطر نشان کرد که از تماشای فیلم Star Wars: The Last Jedi بسیار لذت برده است و این فیلم را بسیار زیبا توصیف کرد.

طی ماه گذشته میلادی در گزارشی اعلام شد که مراحل تولید فیلم اسپین‌آف تایید نشده‌ی Obi-Wan در سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد و استیون دالدری (کارگردان بریتانیایی) سکان هدایت این پروژه سینمایی را در اختیار خواهد داشت.

در سال ۲۰۱۶، مک‌گرگور اعلام کرد که باید فیلمی ساخته شود که شکاف میان خط داستانی اپیزود سوم و اپیزود چهارم مجموعه فیلم‌های Star Wars را پر کند. شایان ذکر است که در یکی از سکانس‌های فیلم Star Wars: The Force Awakens (محصول سال ۲۰۱۵)، صدای مک‌گرگور در نقش اوبی‌وان کنوبی شنیده می‌شود. الک گینس (هنرپیشه بریتانیایی) که در اولین سه‌گانه Star Wars نقش شخصیت اوبی‌وان کنوبی را بازی کرده بود، در سال ۲۰۰۰ از دنیا رفت.

اولین اسپین‌آف شخصیت‌محورِ دنیای Star Wars با عنوان Solo: A Star Wars Story طی سال جاری میلادی به روی پرده سینما خواهد رفت. براساس گزارش‌ها، اسپین‌آفی با محوریت شخصیت بوبا فِت نیز در آینده ساخته خواهد شد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.